دسته بندی های ارشیو: بانک و بیمه

اطلاعیه شماره ۶۳ درخصوص واریز بازخرید بیمه نامه های عمر و پس انداز صادره شرکت بیمه توسعه

پایگاه خبری کوتاه آنلاین -اطلاعیه شماره ۶۳ شرکت سهامی بیمه ایران درخصوص واریز بازخرید بیمه نامه های عمر و پس انداز صادره شرکت بیمه توسعه به شماره شبای بانکی بیمه گذاران منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ پیرو اطلاعیه های قبلی درراستای تسریع در پرداخت و کسب حداکثر رضایت بیمه گذاران محترم  بیمه نامه های عمر و پس اندار شرکت بیمه توسعه، نسبت به واریز مبلغ بازخرید بیمه نامه های عمر و  پس انداز ۲۰ نفر از بیمه گذاران مذکور به شماره شبای بانک نامبردگان به شرح فایل پیوست اقدام لازم صورت گرفته است.

خدمات نوین بانک شهر،عامل رضایتمندی مشتریان شبکه بانکی

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، خدمات نوین بانک شهر را  عامل رضایتمندی مشتریان شبکه بانکی و شهروندان عنوان کرد و گفت: درحال حاضر اعتماد عمومی؛ مهم ترین  سرمایه بانک شهر است،
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، ولی الله شجاع پوریان با اشاره به اقدامات مثبت بانک شهر  بر ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان گفت: در چند سال گذشته خدمت رسانی به شهرداری‌ها به ویژه شهرداری های کلان شهرها  از سوی این بانک با جدیت دنبال شده است.
عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اهمیت تداوم حمایت بانک شهر از مدیریت شهری کلانشهرها،تصریح کرد: امیدواریم سرمایه گذاری این بانک در حوزه اجتماعی مدیریت شهری و توسعه حمل و نقل عمومی شهرها ادامه یابد.
معاون شهردار تهران با اشاره به فعالیت برجسته شعب بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز نیز گفت: این بانک با بهره گیری از پتانسیل پیشخوان‌های شهرنت توانست خدمات رسانی بانکی به مسافران و گردشگران نوروزی در سراسر کشور و به ویژه شهر تهران را متحول کند.

حضور بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

پایگاه خبری کوتاه آنلاین -بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه – فاینکس ۲۰۱۸- حضور خواهد یافت.
بانک مسکن ایران که اخیرا از تداوم پرداخت تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن و همچنین تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله مسکن به خریداران مسکن در سالجاری خبر داده است، اعلام کرد: در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضوری فعال خواهد داشت و آخرین تسهیلات، خدمات و دستاوردهای این بانک در فاینکس ۲۰۱۸ اطلاع رسانی و تبیین می شود.
به گزارش ستاد خبری یازدهیمن نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، بانک مسکن به عنوان تنها بانک عامل بخش مسکن از سال گذشته پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله مسکن را آغاز و تا پایان سال گذشته پرداخت آن را به متقاضیان دریافت این نوع از تسهیلات تمدید و در عین حال اعلام کرد: در صورتی که منابع تامین کننده تسهیلات جعاله همچنان در اختیار باشد در سال ۹۷ نیز پرداخت تسهیلات جعاله مسکن با سقف ۲۰ میلیون تومان ادامه پیدا خواهد کرد. قطعی نشدن ادامه پرداخت تسهیلات جعاله مسکن با سقف ۲۰ میلیون تومان در سال ۹۷ در روزهای اخیر این نگرانی را میان خریداران مسکن ایجاد کرده بود که ممکن است پرداخت این تسهیلات با سقف ۲۰ میلیون تومان در سال جاری متوقف شده باشد.
از این رو محمدحسن مرادی مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن در پاسخ به نگرانی این گروه از متقاضیان خرید مسکن اعلام کرد: در سال ۹۷ نیز تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله همچنان می تواند مورد استفاده خریداران مسکن قرار گیرد چرا که این تسهیلات همزمان با تسهیلات خرید مسکن قابل دریافت است.
شایان ذکر است یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۸ ) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ایجاد آرامش در نیمی از جمعیت کشور وظیفه اصلی سازمان تامین اجتماعی است

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – بانک و رسانه : معاون درمان سازمان تامین اجتماعی وظیفه اصلی این سازمان را ایجاد آرامش خاطر برای جمعیت تحت پوشش این سازمان عنوان کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با وجود مشکلات فراوانی که در سال گذشته کل کشور را تحت تاثیر قرار داده بود،

توانست با تلاش مضاعف تمامی مجموعه، به تمامی تعهدات خود در مقابل بیمه شدگان عمل نماید،
به گزارش بانک و رسانه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مهدی درخشان در مراسم تکریم و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با حرکت های کوچک و به هم پیوسته، به نتایج مثبت و تحول های عمیق و گسترده ای برسیم.
وی در خصوص وضعیت حوزه درمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: تاکید بر تقویت زیرساخت ها و ایجاد بستر مناسب برای تحولی که آیندگان به آن نیاز دارند، هدف اصلی فعالیت های این سازمان است.
دکتر درخشان ادامه داد: تقویت و ارتقاء زیرساخت های فناوری اطلاعات بعنوان پایه و اساس تحول در دنیای امروز، اصلاح شیوه مدیریت بیمارستانها و تشکیل هلدینگ درمان، برقراری نظام ارجاع داخلی بعنوان یک سیستم پذیرش شده در جهان به منظور ارتقاء کیفیت خدمات به بیمه شدگان، اصلاح شیوه پرداخت و نوسازی و به روز رسانی تجهیزات پزشکی مراکز درمانی ملکی، از برنامه های سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان بوده است که در سال جدید نیز ادامه پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه برای حذف صف های نوبت دهی در مراکز درمانی، سیستم ارجاع راه حل اساسی و ریشه ای است که دنیا نیز به سمت آن رفته است، گفت: تقویت زیرساخت ها در حوزه درمان، تاکید بر زیرساخت های IT به عنوان اساس تحول دنیای امروز در بخش درمان و اولویت احداث مراکز درمانی در مناطق دور دست و مرزی، از برنامه های مهم سازمان تامین اجتماعی است.
وی در تشریح طرح نظام ارجاع داخلی گفت: این طرح در حال حاضر در پنج استان کشور به صورت پایلوت در حال اجراست و به تدریج در کل کشور پیاده سازی می شود که رفع بسیاری از مشکلات درمان در تامین اجتماعی خواهد بود.
سیدفاضل حیدری بلوکی مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان نیز در ادامه این مراسم ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این استان، گفت: ۵٢درصد جمعیت استان هرمزگان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
دکتر لیلا خدری مدیر درمان سابق تامین اجتماعی هرمزگان نیز در این مراسم، به ارائه گزارش عملکرد یک ساله مدیریت درمان پرداخت و گفت: افزایش تعداد تخت فعال بیمارستان خلیج فارس به ٢۴٠ تخت، خرید یک دستگاه MRI، پنج دستگاه رادیوگرافی دیجیتال، ماموگرافی و دستگاه آرتروسکوپی، ارتقاء تشکیلات درمانگاه های عمومی قشم و بندرلنگه به تخصصی، از مهمترین این اقدامات بوده است.
دکتر مریم امیری مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان نیز در این مراسم، گفت: امیدوارم با همکاری مجموعه مدیریت درمان استان بتوانم از این امانت به خوبی پاسداری کنم.
وی کنترل هزینه ها و صیانت از حقوق بیمه شدگان به عنوان حق الناس و حفظ کرامت انسانی بیمه شدگان و کارکنان سازمان را از مهمترین برنامه های کاری عنوان کرد و گفت: حفظ کرامت انسانی وظیفه ای است که بر دوش همه ماست و باید آن را به عنوان سرلوحه کار خود برای همه مراجعین درنظر داشته باشیم.

پرداخت مرحله هفتم سود قطعی اوراق مشارکت پالایش نفت بندرعباس در بانک ملت

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – پرداخت مرحله هفتم سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس منتشره سال ۱۳۸۹ در شعب منتخب بانک ملت شروع شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، با توجه به رعایت مواد ۱۳ و ۱۵ آیین نامه اجرایی قانون نحوه انتشار اوراق مشارکت مصوب ۱۸ مردادماه ۱۳۷۷ هیات وزیران، مرحله هفتم پرداخت سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس منتشره در روز سوم اسفندماه ۱۳۸۹ از طریق شعب منتخب این بانک از روز ۲۰ فروردین ماه سال ۹۷ شروع می شود و تا روز سی ام همین ماه ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، دارندگان برگه تسویه نهایی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس منتشره سال ۱۳۸۹می توانند با همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی و مراجعه به شعب منتخب بانک ملت ، نسبت به دریافت سود قطعی این اوراق اقدام کنند.

پذیرش ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به عنوان تضمین تسهیلات اعطایی در بانک ملت

کوتاه آنلاین- به استناد تفاهم نامه امضا شده بین بانک ملت و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک مقرر گردید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ارائه خدمات هرچه بیشتر به صنایع کوچک متقاضی اخذ تسهیلات، پذیرش ضمانت نامه های مذکور به عنوان وثیقه و تضمین تسهیلات اعطایی با رعایت شرایط مربوطه امکان پذیر باشد. ادامه مطلب

بیمه ما حامی بخش آگاهی رسانی با رویکرد حفاظتی پلنگ ایرانی

کوتاه آنلاین- از بین رفتنِ پلنگ به دنبال شکار و استفاده از طعمه مسموم، تخریب زیستگاه‌های این گونه و تصادفات جاده‌ای، سازمان حفاظت محیط زیست را بر آن داشته است تا برنامه جامع مدیریت و حفاظت  پلنگ ایرانی را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی ایرانی تدوین نماید. بیمه پلنگ ایرانی یکی از فصول برنامه ملی حفاظت و مدیریت پلنگ ایرانی است که در اواخر سال ۱۳۹۴ توسط ریاست سازمان  حفاظت محیط زیست ابلاغ شد. ادامه مطلب

درخشش بیمه ملت در عرصه جهانی

بیمه ملت بعنوان اولین و تنها شرکت بیمه خصوصی از طرف بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز قبولی اتکایی خارجی را در سال ۱۳۹۳ دریافت نمود و توانست این مجوز را تا پایان سال ۱۳۹۶ تمدید نماید.
ادامه مطلب

دیدار رئیس اتاق بازرگانی بین المللی چین با عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی

روح الله خدارحمی عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی با «وانگ یانگو» رئیس اتاق بازگانی بین المللی چین که در رأس یک هیئت هفده نفره به ایران سفرکرده است، دیدار و گفت و گو کرد.

ادامه مطلب

گسترش امکانات همراه بانک‌پاسارگاد در سیستم عامل IOS

بانک‌پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان و دسترسی آسان‌تر به انواع خدمات بانکی، امکانات همراه بانک‌پاسارگاد (موبایل بانک) برای گوشی‌های آیفون و سیستم عامل IOS را گسترش داد. ادامه مطلب

مجوز قبولی اتکایی خارجی بیمه ملت تا پایان امسال تمدید شد

: بیمه ملت بعنوان اولین و تنها شرکت بیمه خصوصی از طرف بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز قبولی اتکایی خارجی را در سال ۱۳۹۳ دریافت نمود و توانست این مجوز را تا پایان سال ۱۳۹۶ تمدید کند. ادامه مطلب

برگزاری پیش آزمون المپیاد بانکها در بانک ایران زمین

اولین مرحله از پیش آزمون المپیاد علمی بانکها و موسسات خصوصی، با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از پرسنل بانک ایران زمین، بصورت مجازی در مدیریتهای ستادی استانها و شعب سراسر کشور برگزار شد. ادامه مطلب

بانک سینا شفاف ترین نماد بانکی در بورس

بانک سینا از جمله بانکهایی خصوصی کشور است که نسبت به اجرای دستورالعمل های بانک مرکزی و سازمان بورس و حسابرسی اهتمام زیادی دارد و به نوعی از شفاف ترین شرکتهای بورسی کشور شده است. ادامه مطلب

برگزاری پیش آزمون المپیاد بانکها و موسسات خصوصی ایران در بانک ایران زمین

کوتاه آنلاین- اولین مرحله از پیش آزمون المپیاد علمی بانکها و موسسات خصوصی، با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از پرسنل بانک ایران زمین بصورت مجازی در مدیریتهای ستادی، استانها و شعب سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، براساس اعلام مدیریت آموزش اولین مرحله از پیش آزمون المپیاد بانک های خصوصی بصورت داخلی و در راستای آمادگی هرچه بیشتر پرسنل، با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از داوطلبان در مدیریتهای ستادی استانها و شعب این بانک برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مرحله از میان شرکت کنندگان تعداد ۲۰ نفر به مرحله دوم راه خواهند یافت که در مرحله دوم از میان آنها تعداد ۱۰ نفر به مرحله نهایی که بصورت سراسری در میان پرسنل تمامی بانکها و موسسات خصوصی برگزار خواهد شد، راه می یابند.

 

معرفی طرح زیتون ۱ و ۲ و۳ موسسه اعتباری ثامن

طرح های سپرده گذاری کوتاه مدت، بلند مدت و تسهیلاتی نزد موسسه اعتباری ثامن نت عنوان طرح زیتون معرفی شد.
با توجه به به انواع سرمایه گذاری های قابل انجام در شبکه بانکی کشور موسسه اعتباری ثامن نیز طرح های سپرده گذاری کوتاه مدت، بلند مدت و تسهیلاتی نزد این موسسه را تحت عنوان طرح زیتون معرفی کرد.
این طرح شامل سه نوع سرمایه گذاری تحت عناوین طرح زیتون ۱ ، طرح زیتون ۲ و طرح زیتون ۳ به شرح زیر میباشد:
طرح زیتون ۱:  سپرده کوتاه مدت روز شمار با واریز سود ماهیانه بوده، که افتتاح آن صرفا تا تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۶ امکان پذیر می باشد.
طرح زیتون ۲: سپرده بلند مدت یک ساله با واریز سود ماهیانه با شرایط زیر می باشد :
الف- حداقل مبلغ جهت افتتاح سپرده یک ساله زیتون ۲  ، ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تعیین می گردد. لکن تقلیل مبلغ سپرده زیتون ۲ (یک ماه پس از افتتاح)، به کمتر از مبلغ مذکور امکان پذیر و بلامانع می باشد.
ب- کاهش مبلغ سپرده یک ساله زیتون ۲ تا سقف ۳۰% مبلغ سپرده نسبت به مبلغ تقلیل یافته هیچگونه تعدیل سودی در بر نخواهد داشت.
ج- افتتاح سپرده یک ساله زیتون ۲ صرفا تا تاریخ ۳۱ تیرماه۹۶ امکان پذیر می باشد.
طرح  زیتون ۳ : طرحی تسهیلاتی با شرایط زیر می باشد که سپرده گذار می تواند با افتتاح سپرده کوتاه مدت شش ماهه زیتون ۳  و پس از گذشت سه ماه از تاریخ افتتاح سپرده نسبت به درخواست تسهیلات اقدام نماید:
الف- نرخ سود علی الحساب سالیانه  سپرده زیتون ۳  ، ۱۳% می باشد.
ب- واریز سود سپرده زیتون ۳ به صورت ماهیانه صورت می پذیرد.
ج- حداکثر تسهیلات پرداخت تا سقف ۹۰% سپرده .
د- سود تسهیلات اعطایی با نرخ ۱۸% محاسبه می گردد.
ه- حداکثر مدت باز پرداخت تسهیلات ۶۰ ماه می باشد.
و- حداقل مبلغ جهت سپرده گذاری ۵۰ میلیون ریال می باشد.

پست‌بانک‌ایران حامی اشتغال خرد در روستاها و مناطق کم‌برخودار است

عبدالرضا احسانی‌نیا فرماندار رامهرمز در نشست مشترک با عباس استواری مدیر شعب پست‌بانک استان خوزستان اظهار داشت: پست‌بانک‌ایران بعنوان بانک توسعه‌ای حوزه ICT همواره حامی اشتغال خرد در روستاها و مناطق کم‌برخودار است. ادامه مطلب

مدارس «امید آینده»، هم‌زمان با عید سعید قربان در سراسر کشور افتتاح می‌شوند

ساخت مدارس «امید آینده»، که سال پیش در دستور کار بانک آینده قرار گرفته بود، مطابق با برنامه‌ریزی صورت‌پذیرفته، امسال به‌صورت هم‌زمان و مصادف با عید سعید قربان در سراسر کشور افتتاح خواهند شد.
ادامه مطلب

تفاهم نامه آموزشی بیمه “ما” و شرکت بیمه اتکایی سوئیس ری

سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل بیمه “ما” گفت: پیرو مذاکرات و مکاتبات انجام شده با شرکت بیمه اتکائی سوئیس ری پس از برجام و با توجه به تاکید مدیرعامل محترم مبنی بر کسب دانش روز دنیا در حوزه بیمه های فنی و اتکایی، این شرکت سوئیسی اقدام به برگزاری دوره های فنی به دو صورت حضوری و مجازی برای پرسنل بیمه “ما” نموده است.
ادامه مطلب

افتتاح ۸ طرح صنعتی و ایجاد ۴۸۱ شغل ،دستاورد بانک صنعت و معدن در استان قم

با استفاده از ۴۴ میلیون یورو تسهیلات ارزی و ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات ریالی بانک صنعت و معدن ۸ طرح صنعتی در استان قم به بهره برداری رسیده و موجب ایجاد ۴۸۱ شغل مستقیم شد.
ادامه مطلب

اجرای بیش از ۷۰ درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز ایران به عراق

بیش از ۷۰ درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز به کشور عراق، به طول ۵۹۵ کیلومتر و همچنین ایستگاه‌های تأسیسات تقویت فشار گاز، به‌عنوان یکی از طرح‌های عظیم صنعت گاز کشور، با حمایت بانک پاسارگاد، اجرا شده‌است. ادامه مطلب

1 2 3 13