با پیراهن سفید به آزادی بروید

تیم ملی فوتبال کشورمان در هفتمین دیدار مرحله انتخابی جام جهانی به مصاف ازبکستان می رود.

ایران با کسب یک پیروزی دیگر مقابل ازبکستان به عنوان اولین تیم صعود کننده از قاره آسیا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می رود. دیدار امشب برای ایران، حساسیت های فوق العاده ای خواهد داشت زیرا در صورت کسب برد، قطعا جشن بزرگی در کشورمان به راه می افتد.
به همین علت بد نیست توصیه ای به تماشاگران عزیزی که امشب قرار است به ورزشگاه آزادی رفته و بازی با ازبکستان را از نزدیک تماشا کنند، داشته باشیم؛ اینکه چقدر جذاب است اگر همه آنها امشب با پیراهن های سفیدرنگ تیم ملی روی سکو بنشینند.
تصور ورزشگاه آزادی با صد هزار تماشاگری که پیراهن های سفیدرنگ به تن دارند، جذابیت های این دیدار را چندبرابر افزایش می دهد. اگر این اتفاق رخ بدهد، حمایت از تیم ملی توسط تماشاگران نیز ملموس تر می شود و ازبک ها به جای تقابل با یازده نفر داخل زمین، باید با صد هزار و یازده نفر در ورزشگاه آزادی بجنگند.
البته هواداران تیم ملی باید مراقب رفتارهای تماشاگرنماها هم باشند و نگذارند کسی به خودش اجازه رقم زدن اتفاقاتی شبیه به بازی با چین را بدهند زیرا تیم ملی کشورمان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به شدت مورد فشار است تا مراقبت ویژه ای از رفتار تماشاگران خود داشته باشد.
تیم ملی ایران امشب (دوشنبه) از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان ازبکستان در هفته هفتم مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و با کسب یک پیروزی، به صورت قطعی به جام جهانی صعود خواهد کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.