دیدار مدیرعامل بانک دی با خانواده شهید شاهجویی

مدیرعامل بانک دی در راستای تکریم ذی‌نفعان با خانواده شهید شاهجویی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، محمدرضا قربانی ضمن حضور در منزل شهید علیرضا شاهجویی از شهدای هشت سال دفاع مقدس با خانواده این شهید والا مقام دیدار و گفت‌وگو کرد.
مدیرعامل بانک دی در این دیدار، ضمن دلجویی از مادر و پدر شهید علیرضا شاهجویی اظهار کرد: ما آرامشی را که امروز در کشور داریم مدیون دلاوری‌های جوانانی همچون فرزند شما هستیم که جان بر کف برای دفاع از خاک ایران به جنگ با دشمن رفته و بی هیچ‌گونه چشم داشتی از این مرز و بوم دفاع کردند.
وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی) در خصوص حفظ راه شهیدان تصریح کرد: تداوم راه و هدف شهیدانمان بر همه واجب و ضروری است و نباید فراموش کنیم که برای حفظ دین اسلام و خاک ایران، خون پاک جوانانمان را اهدا کرده‌ایم لذا مسئولیت خطیری بر دوش همه ماست.
در این دیدار که با همراهی احمد حشمی پور، مشاور مدیر عامل و سرپرست اداره کل حوزه هیات عامل انجام شد با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید علیرضا شاهجویی تقدیر شد.
علیرضا شاهجویی در سن ۱۸ سالگی علی رغم قبولی در دانشگاه صنعتی شریف، دفاع از میهن را به تحصیل ترجیح داد و به کارزار رفت و در گردان زهیر در عملیاتی که در شهر مائوت عراق انجام گرفت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.