جشنواره طلایی بانک تجارت به میلاد نور رسید

قرعه کشی جشنواره طلایی ویژه پایانه های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش در مجتمع تجاری میلاد نور شهرک غرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در این مراسم که عصر روز چهارشنبه۲۱ تیر ماه ۱۳۹۶ درمجتمع تجاری میلاد نور تهران برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده و به قید قرعه تعداد ۸کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.

از دیگر بخش های این مراسم که با استقبال گسترده مشتریان این مجتمع  برگزار شد، اهدا ۱۵۰کارت هدیه یک میلیون ریالی به مشتریانی بود که از طریق دستگاه های POS ایران کیش در مجتمع میلاد نور خرید خود را به  انجام رسانده اند.

همچنین در این مراسم که همزمان با روز جهانی بدون نایلون برگزارشد توضیحاتی در خصوص اقدامات  مختلف بانک تجارت در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست توسط نماینده این بانک ارائه شد و کیف های پارچه ای دوستدار طبیعت که با حمایت این بانک تولید شده است بین حاضرین در مراسم توزیع شد .

جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال ۹۶ در مراکز تجاری تهران و مراکز خرید سایر استان ها برگزار می شود.

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاه های POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت است ، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.