حمایت بانک صنعت و معدن از صنایع در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: زمانی‌که بانک صنعت و معدن طرح رونق تولید را در اولویت فعالیت های خود قرار می دهد این امر به معنای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن افزود: در دوره مدیریت جدید با درایت و مدیریت قوی مسائل و مشکلاتی که در روابط خارجی وجود داشت در حوزه بانکی و خصوصا بانک صنعت و معدن به خوبی رسیدگی و حل شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در حال حاضر بانک صنعت و معدن یکی از بهترین بانک های کشور است که توانسته است در چند سال اخیر مشکلاتی را که در صنعت، تولید و ارتباط آنها با نظام پولی و بانکی وجود داشت برطرف کند و در این حوزه بسیار موفق عمل کند، ضمن اینکه بنده نیز از عملکرد بانک به عنوان عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بسیار راضی هستم.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: ما در حوزه تولید و صنعت کشور موانع و مشکلاتی داریم و در این میان نباید تمام مسئولیت های رفع موانع تولید را بر دوش بانک صنعت و معدن قرار دهیم بلکه اگر بانک های دیگر نیز به اندازه بانک صنعت و معدن به فعالیت های سازنده درخصوص اعطای تسهیلات به صنعت کشور بپردازند به طور قطع بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: بانک صنعت و معدن با تدوین برنامه راهبردی کارامد جایگاه خویش را در بین بانک های کشور تثبیت کرده است و امیدوارم بیش از پیش به فعالیت‌های هوشمندانه و ارزنده خود ادامه دهد و روز به روز موفق‌تر از گذشته باشد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.