زمان قطعی عرضه اولیه” پرداخت” مشخص شد

زمان قطعی عرضه اولیه به پرداخت ملت مشخص شد و قرار است سه شنبه جاری پنج درصد سهام این زیرمجموعه بانک ملت در بورس واگذار شود.

 در حالی از اسفند سال گذشته تا امروز ، عرضه اولیه سهام شرکت های جدید متوقف شده بود که به رغم اماده بودن شرکت به پرداخت ملت، امکان حضور این زیرمجموعه مهم بانک ملت مهیا نبود.

حال بعداز گذشت حدود ۵ ماه و عدم عرضه اولیه ماه گذشته”وپسا” در فرابورس، مقرر شده روز سه شنبه جاری ۲۷ تیر ماه ، ۵ درصد سهام “پرداخت” در بورس عرضه اولیه شود که نخستین عرضه اولیه سال ۹۶ خواهد بود.

براساس این گزارش، در این عرضه که به روش ثبت سفارش و توسط کارگزاری بانک ملت انجام خواهد شد، ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم معادل ۵ درصد برای عموم واگذار می شود .

حداکثر سهمیه برای هر کد حقیقی و حقوقی ۲ هزار سهم تعیین شده است. همچنین حداقل و حداکثر قیمت سفارش هزار و ۶۶۷ تا هزار و ۷۵۰ تومان تعیین شده و شرکت گروه فن آوران هوشمندبهسازان فردا و تامین سرمایه بانک ملت به عنوان متعهد عرضه و متعهد خرید تعیین شده اند.

به پرداخت ملت با سرمایه ۹۵ میلیارد تومانی که بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک و تنها شرکت ایرانی حاضر در بین ۲۵ شرکت برتر دنیا و از زیر مجموعه های وابسته به بانک ملت است، سود هر سهم سال مالی جاری را با ۱۱۱ درصد افزایش نسبت به سود قبل، ۲۶۷۲ ریال اعلام کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.