عضو هیات مدیره بانک بر اهتمام روسای شعب استان تهران در امر بازاریابی تاکید کرد

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف بررسی عملکرد و ارزیابی اقدامات موثر انجام شده در حوزه بازاریابی و جذب منابع طی سه ماه نخست سال جاری از دوایر ستادی مدیریت شعب استان تهران بازدید کرد.
در این بازدید، امامی با تاکید برکسب اطلاعات و مبنا قراردادن مدیریت علمی در همه کارها بیان داشت: لازم است تا تمامی همکاران شعب و دوایر ستادی، با کسب و به روز رسانی اطلاعات دقیق و کاربردی، بنیه علمی خود را تقویت نموده و مدیریت علمی را سرلوحه کارخود قراردهند.
وی ایجاد کمیته راهبردی با هدف شناسایی کارکنان خلاق و ارایه راهکارهای ارزنده جهت تحقق اهداف عالیه بانک را ضروری دانست و گفت: ایجاد جلسات کارشناسی در این کمیته می تواند به ارتقاء سطح علمی کارکنان کمک کند به نحوی که نتیجه های حاصل از این هم اندیشی ها در ستاد مرکزی ودر راستای برنامه ریزی های کلان بانک نیز مورد استفاده قرار گیرد.
عضو هیات مدیره بانک تصریح کرد: آموزش کارکنان در زمینه های متنوع و مرتبط با حوزه فعالیت آنان یکی از نیازهای ضروری برای دستیابی به رشد و شکوفایی و تحقق برنامه های تدوین شده می باشد که در حال حاضر مورد توجه ویژه ی مدیران بانک قرار گرفته است.
امامی با اشاره به نقش خدمات بانکداری الکترونیکی در کاهش هزینه ها و همچنین دسترسی آسان مشتریان به عملیات های مختلف بانکی اظهارداشت: خوشبختانه با تلاش همکاران در بخش های افتتاح سپرده آنلاین و پرداخت تسهیلات اینترنتی تحولی شایسته به وجود آمده و لازم است تا کارکنان صف و ستاد با استفاده از پتانسیل های موجود در عرصه بانکداری الکترونیک و خدمات اینترنتی ایجاد شده، نقش موثری در گسترش میزان رضایتمندی مشتریان ایفا نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.