مراسم تجلیل از نخبگان کوثر برگزار شد

مراسم تجلیل از نخبگان افتخار آفرین موسسه اعتباری کوثر در کسب رتبه نخست اولین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری با حضور مدیرعامل، قائم مقام، دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، مسئولین کشوری و لشگری، مدیران ورزشی، معاونین، مدیران، نخبگان و کارشناسان کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر ضمن تبریک ایام عید سعید غدیر، ولادت امام موسی الکاظم(ع) گفت: جوانان کوثری در اولین رقابت علمی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ثابت کردند که ما می توانیم.

دکتر رضایی افزود: جوانان کوثر ثابت کردند که کشور به جوان هایی نیاز دارد که بتوانند بازوان پُرقدرتی برای پیشرفت کشور ، سرشار از انگیزه‌ی ایمانی، بصیرت دینی، همّت بلند واعتماد به‌ نفس باشند .

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با اشاره به شاخص های نخبگان بیان داشت: نخبگی در جوانان ما موج می زند، در موسسه کوثر همواره بر اهمیت به سرمایه های انسانی تاکید شده است و اینکه کوثر میان ۱۴ بانک و موسسه اعتباری رتبه نخست را کسب می کند نشان می دهد که نیروهای نخبه، خوش طینت و آینده دار در کوثر فعالیت می کنند و ثابت کردند که “آینده از آن ماست”.

وی افزود: منابع انسانی، سرمایه های با ارزش موسسه برای کسب افتخارات هستند. سرمایه های انسانی موسسه اعتباری کوثر در حال حاضر از نهال به یک درخت جوان تبدیل شده است.

نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر بیان داشت: از همین لحظه به شما غیور مردان، نخبگان،جوانان و همدلان کوثری نوید می دهم که آماده درخشش کوثر در عرصه های گوناگون باشید.

بر اساس این گزارش؛ سید هادی هاشمی معاون توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی موسسه اعتباری کوثر با ارائه گزارش اقدامات انجام شده جهت آمادگی حضور تیم کوثر در اولین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: بیش از ۵۵ درصد آموزش های تخصصی کوثر بر بستر تلفن همراه ارائه می شود .

وی اظهار داشت: بیش از ۲۲۰۰  نفر از کارکنان موسسه اعتباری کوثر حداقل یکی از دوره های آموزشی تخصصی برنامه ریزی شده را گذرانده اند که آمار ۸۷ درصدی را به خود اختصاص داده است.

معاون توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی موسسه اعتباری کوثر تصریح کرد: از میان ۸۰۰ نفر داوطلب و در گذر از ۸ مرحله و آزمون، ۱۵ نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند که تیم ۱۰ نفره موسسه کوثر در اولین المپیاد بانک ها و موسسات اعتباری شرکت و افتخار آفرین شدند.

وی خاطر نشان ساخت: موسسه اعتباری کوثر که رسالت خود را افزایش دانش فنی و علمی کارکنان می داند همواره می کوشد تا با بهره گیری از اساتید خبره به تقویت قوای علمی و دانش حرفه ای کارکنان بیفزاید تا نیروهایی خلاق، توانمند و مسلط پرورش یابند، و از این رهگذر خدمت به مشتریان تسریع گردد.

محمد رضا جمشیدی دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در این مراسم گفت: با پیشنهاد رسمی موسسه اعتباری کوثر در تاریخ ۲۲/۰۳/۹۵ به کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی مبنی بر برگزاری المپیاد بانکی در بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور، نقطه آغاز تشکیل جلسات کمیسیون آموزش در کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی ایران بود که حاصل این جلسه نیز موافقت مدیران آموزش بانک ها با برگزاری المپیاد بود.

دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی بیان داشت: نخستین المپیاد بانکی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ایران با هدف دانش افزایی، بهبود روحیه یادگیری، پویایی سازمانی برگزار شد که نخبگان و جوانان موسسه اعتباری کوثر توانستند در جایگاه نخست این المپیاد قرار بگیرند و ثابت کنند که خواستن توانستن است .

در پایان این مراسم از نخبگان موسسه اعتباری کوثر با ارائه لوح سپاس و جوایز، تقدیر به عمل آمد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.