ارزیابی خسارت ۱۴۰۰ واحد مسکونی زلزله زده غرب کشور توسط بیمه دانا

بیمه دانا از اولین روز حادثه زلزله غرب کشور با اعزام شش گروه ارزیاب خسارت به شهرهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، اسلام آباد غرب،ازگله، ثلاث باباجانی،جوانرود اقدامات عملی خدمت رسانی به زلزله زدگان را آغاز کرد.

 از مناطق زلزله زده، تاکنون ارزیابی خسارت بیش از ١۴۰۰ واحد مسکونی در حال ارزیابی است که کار ارزیابی بیش از ۵٠درصد آنها به اتمام رسیده است.
بیشترین خسارت وارد شده به واحدهای مسکونی تحت پوشش این شرکت مربوط به شهر سرپل ذهاب است که طی زلزله اخیر بیشترین تخریب را داشته است.
طبق اعلام بازدید کارشناسان ارزیاب خسارت بیمه دانا، توسط کارشناسان این شرکت در شهرهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، اسلام آباد غرب،ثلاث باباجانی،جوانرود به ترتیب خسارت حدود ٣٠٠، ٧٠، ٧٠، ۵٠، ١٠ واحد مسکونی ارزیابی شده است.
در حادثه زلزله هفته گذشته در شهر ایلام حدود ٢٠٠ مورد از واحدهای مسکونی بیمه شدگان بیمه دانا اعلام خسارت کردند که کار ارزیابی واحدهای مذکور با حضور به موقع ارزیابان این شرکت در حال رسیدگی است.
گفتنی است؛ بنا به دستور مدیرعامل بیمه دانا با هدف تسریع در رسیدگی به خسارات زیان دیدگان گروه نظارتی از ستاد مرکزی این شرکت بر ارزیابی گروه های کارشناسی نظارت دارند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.