مجمع استانی بانک قوامین استان گلستان برگزار شد

مجمع استان گلستان با حضور مدیر عامل بانک قوامین، قائم مقام مدیر‌عامل، معاونین و مدیران ستادی و مدیر کل استان گلستان و جمعی از مدیران آن استان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی بانک قوامین ، مجمع استان گلستان با حضور مدیر عامل بانک قوامین ، قائم مقام مدیر عامل ، معاونین و مدیران ستادی و مدیر کل استان گلستان و جمعی از مدیران آن استان برگزار گردید
در ابتدا تراب بیگی مدیر کل استان گلستان با ارائه گزارشی در خصوص کاهش قیمت تمام شده پول ، آموزش همکاران ، معوقات و کاهش مطالبات به معرفی وضعیت استان پرداخت . وی با اشاره به رشد منابع ، صدور ضمانتنامه ، در اولویت بودن پرداخت تسهیلات ، تغییر در سبد منابع با توجه به سند تحول و کنترل های مناسب  در بخش مصارف با رعایت بهداشت اعتباری به دفاع از عملکرد استان پرداخت . تراب بیگی در خصوص تسهیلات نیز به تعاملات صورت گرفته با برخی ارگان ها اشاره کرده و بیان داشت قراردادهای مهمی در این خصوص با برخی شرکت ها و ارگان های دولتی منعقد گردیده است . تراب بیگی سپس به بیان نقاط قوت و ضعف استان پرداخت و وجود نیروی انسانی جوان ،  با انگیزه و کارآمد ، تعامل خوب با فرماندهی محترم انتظامی استان و وجود بازارهای مناسب برای جذب منابع را به عنوان نقاط قوت استان ذکر کرد .
وی همچنین خواستار اخذ مجوز ادغام و یا جابه جایی برخی شعب ناکارآمد ، ایجاد بودجه تشویقی و مجوز های تبلیغاتی با توجه به ظرفیت بالای استان شد .
در ادامه تیم نظارتی گزارشی از وضعیت استان با توجه به بازدید از ۱۴ شعبه استان را ارائه و معاونت حقوقی بانک با بیان تعاملات و ارتباط بسیار خوب مدیریت با سازمان های موجود در استان از جمله رئیس کل دادگستری استان از این ارتباطات به عنوان نقاط قوت مدیریت یاد کرده و روند استان را روبه رشد توصیف کرد . میرزایی تاکید کرد در خصوص سند تحول به عنوان یک سند بالادستی و اساسی باید برنامه راهبردی تهیه شود و همچنین در بحث پولرسانی نیز باید بازنگری هایی در استان صورت پذیرد .
در ادامه مجمع دکتر تقی نتاج پس از شنیدن گزارش تیم نظارتی و مدیر کل استان گلستان از زحمات آقای تراب بیگی و همکارانش در راستای روند رو به رشد استان تقدیر و برای  بهتر شدن شرایط ابراز امیدواری کرد. تقی نتاج افزود مجموعه اقدامات صورت گرفته نشانگر وجود روندی رو به بهبود برای استان می باشد .  وی با اشاره به سند تحول بر اقدامات و رفتارهای سازمانی مناسب تاکید  و رعایت کرامت انسانی را از مهم ترین مولفه های موجود در برخورد با سرمایه انسانی نام برد  .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.