بازار خودروهای خارجی ایران در قبضه چینی‎ها

چینی ها بازار خودروهای شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون تومانی را در ایران قبضه کردند.

در جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که به اعلام میزان رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری پرداخته است با کیفیت ترین خودروهای شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون از دیدگاه مشتریان، به ترتیب هایما S7 توربو اتوماتیک، بی وای دی S6 اتوماتیک، جک S5 دنده ای در رده اول تا سوم قرار گرفته است.

در ادامه این گزارش عنوان شده که ام وی ام X22 دنده ای، چری تیگو۵ اتوماتیک، جک S5 اتوماتیک، چانگان CS35 اتوماتیک، ام وی ام X33 اتوماتیک، ام وی ام X22 اتوماتیک و لیفان X60 اتوماتیک توسط مصرف کنندگان به عنوان برترین خودروهای شاسی بلند زیر ۱۰۰ میلیون انتخاب شده اند.

در تحقیق شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد که با ۶۹٫۰۷۴ نفر از خریداران ۹۷ خودروی سواری که از ۱۷ شرکت عرضه کننده خودرو در شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ خودرو خریداری کرده بودند مصاحبه شده نشان می دهد رضایتمندی مشتریان در مقایسه با سال ۱۳۹۵ از رشد ۱۵ امتیازی برخوردار بوده است.

به گزارش تسنیم ، نکته قابل توجه این گزارش را باید مانور خودروهای چینی در بازار کشور دانست چرا که تمام ۱۰ خودروهای شاسی بلند اعلام شده در گزارش که از دیدگاه مردم حائز رتبه شده اند چینی هستند.

شرکتهای چینی در طول سالهای اخیر به خوبی ذائقه مردم ایران را شناسایی و با رنگ و لعاب دادن به محصولات خود فروش خوبی را در کشور کسب کرده اند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.