دلمان را خالی نمی کنیم

 رسایی با اشاره به ریزش برخی خواص گفت: نباید دل ما از ریزش‌ها خالی شود چون رویش‌ها هم وجود دارد، نشانه رویش این است که پس از ۴۰ سال از گذشت انقلاب اسلامی اما به لطف خداوند همچنان سرپا است.

حجت الاسلام حمید رسایی چهارشنبه شب در نشست بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در مسجد چهارمردان برگزار شد، اظهار داشت: ریزش ها در کنار رویش ها از نشانه های سلامت انقلاب اسلامی است، شهید حججی‌ها که هیچ گاه دفاع مقدس و رژیم پهلوی را مشاهده نکرده است جزء رویش‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به آرایش سیاسی در کشور بیان داشت: صف بندی اصولگرایان و اصلاح طلبان دیگر معنا ندارد چون برخی اصولگرایان امروز پشیمان شدند و مبدأ این موضوع از فتنه ۸۸ آغاز شد، امروز صف بندی بین رویش‌ها و ریزش‌ها است و این موضوع بیان گر این است که انقلاب امام راحل زنده است و پس از ۴۰ سال در مسیر درستی در حال حرکت است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی نتیجه بودن برجام افزود: دولت در هر مسیری که در برجام طی کرد در موشکی و بقیه موضوعات هم طی می‌کند اما مقام معظم رهبری جلوی سند ۲۰۳۰ را گرفت، رهبری در موضوع برجام به دولت اجازه مذاکرات داد اما خون دل خورد و فرمود موافق نیستم و چیزی عاید ما نمی‌شود.

رسایی با بیان اینکه در انقلاب اسلامی افرادی که ریزش کردند به دشمن امید بسته بودند و در دام دشمن گرفتار شدند،تصریح کرد:رفاه طلبی انسان را تغییر می‌دهد و برخی شخصیت‌های سیاسی رفاه طلب شدند و جامعه برای آنها بی ارزش شد.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر لزوم حرکت در مسیر ولایت فقیه گفت: امروز برخی افراد که در گذشته دوستان امام خمینی (ره) بودند در صف دشمن قرار گرفتند که به دلیل توجه به دنیا است.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) فرمود هرگاه دشمن از شما تعریف کرد این موضوع را بدانید که در دام دشمن افتاده‌اید، ادامه داد: انسان‌ها تغییر می‌کنند و خانواده و روحیه افراد سبب می‌شود که پس از مدتی تغییر موضع دهد و به سوی دشمن برود.

رسایی با اشاره به ریزش برخی خواص گفت: نباید دل ما از ریزش‌ها خالی شود چون رویش‌ها هم وجود دارد، نشانه رویش این است که پس از ۴۰ سال از گذشت انقلاب اسلامی اما به لطف خداوند همچنان سرپا است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به عدم تحقق وعده‌های دولت بیان کرد: امروز افراد زیادی که از دولت حمایت کرده بودند پشیمان شدند چون دولت تنها شعار داد و مشکلی از زندگی مردم راحل نکرد.

وی با اشاره به حاشیه های اخیر دولت روحانی تصریح کرد: دولت روحانی برای اینکه ۳ سال باقی مانده را به سلامت و راحتی ادامه دهد می‌گوید که می‌توان از پیامبر (ص) و امام زمان (عج) هم انتقاد کرد که این موضوع برای این است که بتواند به اهداف خود برسد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییر موضع برخی خواص گفت: برخی افراد که در دوران اصلاحات تصمیمات بسیار خوبی می‌گرفتند و علیه اصلاح طلبان موضع گیری می‌کردند و حامی انقلاب اسلامی بودند امروز در جبهه اصلاحات قرار دارند و حامی آن‌ها شدند.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر لزوم حرکت در مسیر انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بیان کرد: این گونه نیست که برخی شخصیت‌های سیاسی دچار مشکلات شوند دیگر سقوط کرده و در راه خود باقی بمانند، بلکه ممکن است که از راه خود برگشته و به مسیر انقلاب اسلامی بازگردد.

رسایی با اشاره به اینکه پس از فتنه ۸۸ برخی می‌خواهند فتنه دیگری پیدا کرده و اسم گذاری کنند مناسب است، ابراز داشت: هرکجا حرکتی در هرلباسی و هرجایگاهی ولایت فقیه را مورد هدف قرار داد آن فتنه است و می‌تواند از ۳ جهت باشد و گاهی می‌تواند از خیمه جریان سیاسی بیرون آمده باشد.

وی با بیان اینکه برخی از جوانان حزب اللهی ناامید شدند و می گویند چرا فقط شکست، ابراز داشت: این موضوع اشتباه است چون مهم تکلیف به عمل است، امروز جنگ رسانه‌ها است و ۳۰ نفر در شهر کوچک شعار می‌دهند پهلوی برگردد و به وسیله رسانه‌ها آن را ترویج می‌دهند و مدعی می‌شوند که جمعیت زیادی آمده و همه مخالف انقلاب هستند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.