استقبال پست‌بانک‌ایران از راهپیمایان یوم‌الله ۲۲‌بهمن درسراسر کشور

پست‌بانک‌ایران با برپائی ایستگاه فرهنگی درمسیر تردد راهپیمایان یوم‌الله ۲۲بهمن از آنان استقبال و پذیرائی به‌عمل آورد.
در این راهپیمائی عظیم که با حضور میلیونی مسئولان کشوری و لشکری، اقشار مختلف مردم و همچنین کارکنان پست‌بانک‌ایران در سراسر میهن اسلامی برگزار شد، این بانک با برپائی ایستگاه فرهنگی واقع درخیابان انقلاب اسلامی روبروی شهید نجات‌اللهی نبش کوچه کندوان مقابل شعبه فردوسی و سایر نقاط کشور ضمن پذیرائی از راهپیمایان اقدام به توزیع اقلام فرهنگی در بین آنان نمود.
بنابراین گزارش: راهپیمایان با دردست داشتن پلاکاردهائی از بیانات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و شعائر انقلابی اسلامی جهت پیوستن به خیل عظیم و میلیونی مردم در میدان آزادی از مقابل این ایستگاه به راه خود ادامه می‌دادند که در این میان کارکنان پست بانک ایران با شور و علاقه خاصی از آنان پذیرائی می‌کردند.
گفتنی است: این ایستگاه با تلاش حوزه مقاومت بسیج، پایگاه امام خامنه‌ای مدیریت شعب منطقه یک تهران و اداره‌کل روابط عمومی و با همکاری دفتر مرکزی حراست، اداره‌کل پشتیبانی و املاک و شورای فرهنگی برپا شد. البته بسیاری از کارکنان واحدهای مختلف بانک نیز در استقبال از راهپیمایان نهایت همکاری را داشتند.
همچنین کارکنان این بانک در سراسر کشور ضمن حضور در راهپیمائی با برپائی ایستگاه مشابه از راهپیمایان این روز تاریخی استقبال بعمل آورند.
شایان ذکر است: رئیس ستاد دهه فجر پست بانک ایران در آستانه این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز طی اطلاعیه ای از کارکنان و هموطنان جهت حضور و مشارکت فعال در راهپیمائی هرچه با شکوه‌تر دعوت بعمل آورد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.