ایساکو برترین شرکت خدمات خودرویی در جمع صد شرکت برتر ایران

به گزارش پایگاه خبری کوتاه آنلاین : شرکت خدمات پس از فروش ایران ‌خودرو، (ایساکو) با هفت پله صعود در رده‌بندی شرکت‌های برتر ایران، در همایشIMI100، برترین ارائه کننده خدمات پس از فروش خودرویی در جمع صد شرکت برتر ایران شد. 

این شرکت در سال پیش در رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران، رتبه ۷۴ را به خود اختصاص داده بود اما امسال با ۷ پله ارتقاء به جایگاه ۶۷ دست یافت تا برترین شرکت خودرویی ارائه دهنده خدمات پس از فروش در این لیست باشد.

ایساکو در حالی به این رشد دست یافت که با برنامه‌ریزی‌های مدون و هدفمند برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان در قالب برگزاری کارگروه‌های مختلف، پیوسته سعی در ابداع طرح‌های خاص و نوین و توسعه خدمات الکترونیک و به روز داشته است.

در راستای این تلاش‌ها نیز، بر اساس آخرین ارزیابی وضعیت رضایت‌مندی مشتریان از فرآیند خدمات پس از فروش خودروهای سواری، در پاییز سال جاری امتیاز ۷۴۳ را در میان شرکت‌های داخلی دریافت کرد و در این شاخص نیز نسبت به مدت مشابه پیشرفت قابل توجهی را تجربه کرد.

گفتنی است، رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی از سال ۷۷ از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود که شرکت‌های برتر ایران براساس ۲۸ شاخص ارزیابی و معرفی می‌شوندپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.