حضور موثر صنعت بیمه در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی از حضور موثر و پرقدرت صنعت بیمه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری کوتاه آنلاین:مصطفی زندی با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مثل سال‌های گذشته پربار خواهد بود و بازدهی مناسبی برای هر سه حوزه، خصوصا بیمه ایجاد خواهد کرد.

زندی با بیان اینکه، صنعت بیمه جدیدترین خدمات و دستاورد‌های خود را در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد، افزود: نمایشگاه یازدهم فرصتی برای دست اندرکاران صنعت بیمه است که به ارزیابی بی واسطه و رودرروی عملکرد و دستاورد‌های شرکت‌های بیمه و برنامه‌های این شرکت‌ها برای ارتقای صنعت بیمه کشور بپردازند و افق آینده بازار بیمه را با همتایان و همکاران خود به بحث و گفتگو بنشینند.

وی با بیان اینکه، صنعت بیمه در سال‌های اخیر تحولات فراوانی در سطوح داخلی و جهانی داشته است، افزود: سیر شتابان تحولات صنعت بیمه ایجاب می‌کند که فعالان این صنعت در فواصل زمانی کوتاه به بررسی وضعیت موجود و افق پیش روی کسب وکار خود بپردازند و رویه‌ها و رویکرد‌هایی را که بر اثر تحولات بازار و تغییرات فناوری و روش‌های مدیریتی از کارآمدی لازم فاصله گرفته اند، با رویکرد‌ها و تجربه‌های جدید جایگزین کنند و نمایشگاه بستر لازم برای این امر را فراهم می‌کند.

مدیر روابط عمومی بیمه مرکزی با تاکید بر حضور موثر صنعت بیمه در نمایشگاه یازدهم، خاطرنشان کرد: یکی از نیاز‌های امروز بازار مالی کشور ارتباط بهینه و هم افزایی بین بازیگران این بازار است. امیدواریم در نمایشگاه یازدهم با تمهیداتی که اندیشیده شده است، فرآیند‌های مشترک بین هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه با برگزاری جلسات هم اندیشی و کارگاه‌های آموزشی مورد بحث و بررسی فعالان و کارشناسان این سه حوزه قرار گیرد و خروجی این جلسات به تقویت همه ارکان بازار مالی کشور و خصوصا بیمه‌ها منتهی شود.

شایان ذکر است، یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۸) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت‌های علاقه‌مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می‌توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.com مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۳۳ و ۱۱۶ تماس بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.