مهلت ثبت‌نام در جشنواره جهانی فیلم فجر تمدید نمی‌شود

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – سینماگران ایرانی تا ساعت ۱۲ شب جمعه ۱۸ اسفند مهلت دارند آثار خود را در سایت سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ثبت نام کنند.
به گزارش پایگاه خبری کوتاه آنلاین: با توجه به پایان رسیدن مهلت ثبت‌نام فیلم‌های ایرانی در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، صاحبان فیلم‌ها تا ساعت ۱۲ شب جمعه ۱۸ اسفند می‌توانند با ورود به سایت جشنواره فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

دبیرخانه جشنواره تاکید کرده است این مهلت تمدید نمی‌شود و تنها آثاری امکان ورود به این رقابت سینمایی را دارند که در مهلت اعلام شده فرم ثبت نام را پر کرده و کد رهگیری خود را از طریق آدرس ایمیلشان دریافت کرده باشند.

همچنین فیلمسازان لازم است آثار خود را تا ۲۲ اسفندماه به دبیرخانه تحویل دهند.

فرم تقاضای شرکت در جشنواره می‌بایست توسط تهیه‌کننده (تهیه‌کنندگان) یا پخش‌کننده قانونی فیلم تکمیل شود. فیلم‌هایی که در دوره قبلی این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند، امکان ثبت‌نام مجدد ندارند.

فیلم‌های بلند (داستانی، مستند، انیمیشن) با حداقل مدت زمان ۷۰ دقیقه (ساخته‌شده به قصد نمایش سینمایی) و فیلم‌های کوتاه (داستانی، مستند، انیمیشن) با حداکثر مدت زمان ۱۵ دقیقه در جشنواره پذیرفته می‌شوند.

هر فیلم ثبت‌نام‌شده در بخش مسابقه جشنواره می‌تواند برای همه بخش‌ها در نظر گرفته شود، مگر آن‌که متقاضی درخواستی غیر از این را در فرم ثبت‌نام قید کرده باشد.

فرم تقاضای ثبت‌نام که در زمان مقرر به صورت برخط (آن‌لاین) تکمیل و کد ره‌گیری در آن قید شده است، می‌بایست از سایت جشنواره چاپ و توسط تهیه‌کننده یا پخش‌کننده قانونی فیلم امضا شود و به همراه نسخه بازبینی پیش از اتمام مهلت مقرر به دفتر جشنواره برسد.

در صورت انتخاب فیلم، اعلام انصراف امکان‌پذیر نخواهد بود. نسخه قابل قبول برای بازبینی لینک‌های قابل دانلود، DVD و Blu-ray است.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.