«کتایون ریاحی» صدا و سیما را تهدید کرد!

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – در پی عدم پخش ویژه برنامه دورهمی برای روز زن، کتایون ریاحی تهدید کرد در صورت پخش این قسمت در زمان‌های تکرار برنامه از سازندگان و مسئولان شبکه نسیم شکایت قانونی خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری کوتاه آنلاین:کتایون ریاحی در اینستاگرامش نوشت: با عرض سلام و احترام اینجانب کتایون ریاحى از طریق این پیام مکتوب رسماً به شما اعلام میدارم به هیچ عنوان با پخش قسمت مربوط به خود در برنامهء دور همى در ساعاتِ باز پخش و تکرارِ این برنامه از شبکهء نسیم صداو سیماى جمهورى اسلامى ایران رضایت نداشته و صورت پخش، شکایت خودرا از طریق مراجع ذى صلاح و قانون پیگیرى خواهم کرد. مگر اینکه در ساعت عُرف و معمولِ برنامه، همچون روالِ همیشگى، پخش و در ساعاتِ مقرر تکرار، باز پخش شود. لذا با توجه به عدم پاسخگویى آقایان مسئول در برنامه از جمله تهیه کننده، کارگردان، مجرى و مدیر شبکه، و با توجه به شرایط دشوار شخص بنده در زمان حضور و ضبط برنامه وبا در نظر گرفتن مناسبتِ مبارکِ این روز و نیتِ خیر اینجانب نسبت به هموطنانم، هرگونه اعمالِ نظر و انجامِ امرى غیر از این خواستهء به حق، به منزلهء حقنهء اجحاف به میهمان برنامه تلقى خواهد شد و من سکوت نخواهم کرد. امید است بیش از اینها شاهد رفتار حرفه اى در برنامه اى با اینمیزان مخاطب باشیم. رسانهء ملى جاى آزمون و خطاى مدیریت نیست… صداى یک ملت است. نبرید از بُن ، نفس هارا…

استوری‌های کتایون ریاحی در خصوص این موضوع را در قسمت تصاویر مشاهده کنید.
گفتنی است قرار بود ویژه برنامه روز زن با حضور کتایون ریاحی و حامد همایون شب گذشته پخش شود که این اتفاق نیفتاد و برنامه‌ای تکراری با حضور پژمان جمشیدی پخش شد.
حامد همایون هم درباره عدم پخش این برنامه در اینستاگرامش این‌گونه واکنش نشان داد: به علت تغییر در کنداکتور برنامه دورهمی، ویژه برنامه روز زن، به امشب موکول شد.

همچنین روابط عمومی دورهمی ضمن عذرخواهی از مخاطبان این برنامه نوشت: دورهمی کتایون ریاحی امشب (جمعه شب) پخش می شود.

اخبار ضد و نقیضی در مورد پخش این قسمت از برنامه دورهمی مطرح است و در تازه ترین واکنش مدیر روابط عمومی شبکه نسیم از عدم پخش این قسمت از برنامه در امشب خبر داد و پخش آن را به زمان دیگری موکول کرد.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.