نتیجه جشنواره مردمی برنامه‌های رادیویی اعلام شد

پایگاه خبری کوتاه آنلاین -نتیجه نخستین جشنواره مردمی برنامه‌های نوروزی رادیو توسط صداوسیما اعلام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، برای نخستین بار جشنواره مردمی برنامه‌های نوروزی رادیو به همت اداره کل روابط عمومی سازمان صداوسیما و روابط عمومی معاونت صدا با حضور شبکه‌های سراسری رادیو ایران، جوان، تهران، سلامت، صدا، فرهنگ و ورزش برگزار شد که بهترین و پر شنونده‌ترین برنامه‌ها رادیویی نوروز به انتخاب مردم اعلام شده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت صدا با توجه به هماهنگی و توافق‌های صورت گرفته با اداره کل روابط عمومی در ادوار بعدی شرایط فنی لازم برای حضور همه شبکه‌های رادیویی با پرداختن به سایر بخش‌ها توسط ستاد برگزاری جشنواره فراهم خواهد شد. البته تعمیم این جشنواره مردمی به دیگر مناسبت‌ها در طول سال از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

به این ترتیب رادیو جوان با برنامه «عیدِ من» رتبه نخست را در میان برگزیدگان مردمی برنامه‌های نوروزی رادیو کسب کرده و سپس رادیو ایران با برنامه «عیدانه و لبخند»، رادیو تهران با برنامه «گل و بلبل»، رادیو فرهنگ با برنامه «سازِ نوروز»، رادیو ورزش با برنامه «عصرِ بهاری»، رادیو صبا با برنامه «روزِ صبا نوروزِ صبا» و رادیو سلامت با برنامه «به سمت بهار» به ترتیب رتبه‌های بعدی را کسب کرده‌اند.

print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.