شتاب دهنده فینووا آغاز به کار کرد

پایگاه خبری کوتاه آنلاین -علی بدیعی، مدیرفینووا از آغاز به کار شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.

در یک نشست خبری که روز چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه برگزار شد، مدیر فینووا از آغاز به کار این شتابدهنده در مرکز نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.

او در این نشست گفت: فینووا از سال ۹۴ به‌عنوان بازوری نوآوری باز شرکت ارتباط فردا آغاز به کار کرد،
طی حضور این شتابدهنده در دانشگاه امیرکبیر، تا  ۵۰ استارتاپ در آن حضور داشتن که می‌توان از تپسی، کاموا و ایوند که رشد خوبی داشتند نام برد.

فینووا که یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی محسوب می‌شود توانسته و وجهه خوبی از خود جهت تعامل با استارتاپ‌ها بسازد.

به گفته بدیعی فینووا براساس برنامه‌ریزی خود از شروع سال جدید شتابدهنده در مرکز نوآوری علامه طباطبایی نیز تجهیز و آماده بهره‌برداری شده و با فراخوان و بررسی درخواست‌ها آغاز به کار کرده است.

تمرکز فینووا روی حوزه فین‌تک است زیرا ما فین‌تک رو باز می‌بینیم و معتقدیم صنایع مالی به بیشتر استارتاپها می‌توانند کمک کنند.

آرین افشار، مدیر برنامه‌های شتابدهنده فینووا در خصوص برنامه‌ریزی و علت راه‌اندازی شابدهنده فینووا گفت: مدتی که ما با ۴۰ شتابدهنده کار می‌کردیم نیاز آموزش برای استارتاپ‌ها را درک کردیم و سعی کردیم تمرکزمان را روی مربیگری متمرکز بگذاریم و روی دو تیمی که وارد چرخه اول شتابدهی شدند داریم این کار را انجام می‌دهیم.
ما در دو سطح سرمایه‌گذاری ورود خواهیم کرد و سرمایه تا سقف ۵۰ میلیون و دریافت ۱۵ درصد سهام داریم.

وی گفت: تیم‌هایی می‌توانند وارد چرخه شتابدهی شوند که یک محصول اولیه از ایده خود داشته باشند. پذیرش ما تا ۱۰ اردیبهشت باز است و تا یک هفته درخواست‌ها را بررسی می‌کنیم و برای مصاحبه حضوری دعوت می‌کنیم

همچنین تمرکز دوره پیش شتابدهی تمرکز روی آموزش است. حوزه پذیرش ما در تمام حوزه‌های فین‌تک و حوزه‌های دیگر مانند باشگاه مشاریان، تبلیغات و… نیز می‌باشد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.