حضور محمدی در ساختمان شیشه ای میرداماد؟!

حامد موسی زاده–  پس از ناهماهنگی با کابینه دولت و نوسانات نرخ ارز وپاداش های میلیاردی صوری به معاونین این روزها خبر از جایگزین هایی برای سیف به گوش می رسد.

تا حدود ۴ ماه دیگر زمان ریاست ولی الله سیف در بانک مرکزی به پایان می رسد این روزها شایعات زیادی در رابطه با جایگزینی وی شنیده می شود.

در تاریخ ۲۱/ فروردین /۹۷ زمانی که نمایندگان مجلس درآغاز  جلسه علنی با حضور در تریبون محل سخنرانی سیف و سردادن شعار استعفاء – استعفاء مانع از سخنرانی وی در خصوص وضعیت نوسان نرخ ارز شدند همچنین اخباری از گلایه شدید از وی بخاطر پاداش های میلیاردی صوری به معاونین و عدم هماهنگی با بقیه دولت بالاخص معاون اول به گوش می رسد.

علاوه بر این نوسانات نرخ ارز از دلار ۶۰۰۰ تومانی تا کمک از نیروی انتظامی برای ثابت نگه داشتن نرخ ارز و طرح پیش فروش سکه و خبری که در تاریخ ۲۹ فروردین آمد که در اقدامی غیرقابل پیش بینی، بانک مرکزی دست به توقف پیش فروش یک ماهه سکه زد.

همچنین هماهنگ نبودن وی با کابینه دولت از جمله طیب نیا، وزیر اقتصاد از بزرگترین دلایل برای پیدا کردن فردی جایگزین می باشد.

تمام موارد ذکر شده دلایلی است که در دوره مدیریت وی بارها و بارها مورد تذکر نمایندگان و مردم قرار گرفت.

حال گزینه های پیشنهادی برای ریاست بانک مرکزی شاپور محمدی، پیمان قربانی و هاشم بت شکن می‌باشد.شنیده ها حاکی است رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از شانس بیشتری برای حضور در ساختمان شیشه ای برخوردار است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.