بازدید مدیران ارشد بانک قرض الحسنه مهر ایران از جمعیت طلوع بی نشان ها

پایگاه خبری کوتاه آنلاین – حسن تلیکانی، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه جمعی از مدیران ارشد، از سرای مهر جمعیت مردم نهاد «طلوع بی نشان ها» بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، حسن تلیکانی، در بازدید از سرای مهر ( اولین مرکز نگهداری زنان و کودکان کارتن خواب جمعیت طلوع بی نشان ها) بیان داشت: حمایت از افراد آسیب دیده می تواند به بهبود معیشت و کاهش آلام طبقه ضعیف جامعه کمک کند.
وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران، بخشی از پتانسیل خود را برای حمایت از این جمعیت مردم نهاد بکار خواهد گرفت و مجموعه جمعیت طلوع بی نشان ها می تواند برای اشتغالزایی، کارآفرینی و کاهش دغدغه های تامین مایحتاج ضروری افراد تحت پوشش خود از امکانات و خدمات این بانک استفاده کند.
تلیکانی ادامه داد: بهبود شاخص های جامعه پذیری خصوصاً در میان اقشار آسیب پذیر اهتمام و عزمی ملی را طلب می کند و نیاز است تا تمامی خیرین و مسئولین به این حوزه توجه جدی داشته باشند.
در ادامه، اکبر رجبی مدیر جمعیت مردم نهاد « طلوع بی نشان ها» به معرفی بخش های مختلف مجموعه پرداخت و اظهارداشت: این جمعیت با هدف حمایت از زنان، مردان و کودکان آسیب دیده اجتماعی از سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی آغاز به فعالیت کرده‌است.
وی افزود: این مجموعه، کار خود را در هفت حوزه جذب، درمان، سرپناه، آموزش، اشتغال، بازگشت به خانواده و بازگشت به بدنه جامعه متمرکز کرده‌است.
رجبی تصریح کرد: جمعیت طلوع بی نشان‌ها در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با هدف امید بخشیدن برای بهبودی، دوباره ایستادن و همراه شدن این قشر با جامعه توانسته است به صورت نظام مند و برنامه‌ریزی شده، در راستای جذب، درمان و کارآفرینی این قشر از جامعه فعالیت کند.
در ادامه، از خانه مهر (کارگاه ساخت استیکر و گیفت)، تن پوش مهر ( کارگاه دوخت مانتو)، سبزینه مهر (آسپزخانه پخت غذای گرم) و نهال مهر (گلخانه پرورش کاکتوس) مجموعه طلوع بی نشان ها بازدید به عمل آمد.
شایان ذکر است، اکبر ترکیان، رییس اداره کل حسابداری و بودجه، محبوبه رنجبر، رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی، اقدامی، رییس اداره کل سازمان و برنامه ریزی و جعفری انصاری، رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات نیز در این بازدید حضور داشتندپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.