گسترش همکاری های ایران و برزیل در حوزه حمل و نقل

سفیر برزیل در تهران در دیدار با معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو برای گسترش همکاری های حوزه حمل و نقل خودرویی بین کشورش و ایران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایدرو نیوز، رودریگو دی آزردوسانتوس  در دیدار با  منصور معظمی به قابلیت های بالای کشورش در حوزه تخصصی ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری مسافری و تجاری اشاره کرد و حضور نمایندگان  کنسرسیوم شرکت های معتبر سازنده ناوگان در ایران را نشانه ای از جدیت برزیل برای همکاری با جمهوری اسلامی  ایران  و سازمان گسترش و نوسازی صنایع  ایران دانست.

در این دیدار دکتر معظمی نیز با توجه به مسئولیت ملی ایدرو در حوزه نوسازی ناوگان تجاری از جمله ناوگان مسافری کشور، ‌رسیدن به مدل همکاری تعریف شده بین دو کشور از طریق همکاری کنسرسیوم برزیلی و شرکت های تولیدکننده داخلی را مورد حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برشمرد .

در این دیدار که  نمایندگانی از کنسرسیوم شرکت های فعال حوزه حمل و نقل برزیلی و مدیر امور بین الملی و مدیر ارتباطات ایدرو نیز حضور داشتند،  مقررگردید نشست های کارشناسی و تخصصی تا حصول نتیجه کلان و استخراج مدل های مطلوب همکاری بین نمایندگان دو طرف ادامه یابد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.