دو جشنواره با یک ثبت نام!

مهلت ارسال آثار به جشنواره‌ رسانه ای مداد قرمز برای دومین بار تمدید شد. به این ترتیب خبرنگارانی که از ابتدای سال گذشته تا پایان بهار ۹۷ اثری در حوزه های مرتبط با این جشنوراه تولید کرده اند،تا ۱۵ تیر ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

روح‌الله رجایی، دبیر جشنواره مداد قرمز جمعیت در توضیح دلیل تمدید دوباره دریافت آثار گفت:«همین حالا هم آثار زیادی به جشنواره ارسال شده است که سطح کیفی بالایی دارند و می شد با داوری همین آثار اختتامیه جشنواره را برگزار کرد. اما با توجه به تعدد حوادث در سال گذشته و پوشش گسترده آنها توسط اهالی رسانه، مطمئن بودیم هنوز آثار زیادی هست که می تواند در این جنشواره بررسی شود. بنابراین با تمدید دوباره مهلت ارسال آثار این فرصت را هم به خبرنگاران و روزنامه نگاران دادیم تا بتوانند شرکت کنند و هم فرصت بهره برداری بهتر از این آثار را برای خودمان در جمعیت هلال احمر فراهم کنیم.جشنواره مداد قرمز این فرصت را برای هلال احمر فراهم می کند که همه تولیدات رسانه ای مرتبط با حوزه های ماموریتی اش را رصد کند. »

رجایی با تاکید بر اینکه این جشنوراه در دو بخش عمومی و ویژه کرمانشاه برگزار می شود،افزود:«اگر چه حوادث و موضوع امداد نجات بخش مهمی از فعالیت های هلال احمر هستند و طبیعی است که آثار رسانه ای در این حوزه زیاد باشند،اما این جشنوراه بر دیگر تکالیف و فعالیت های جمعیت مانند بشر دوستی،صلح و بی طرفی تمرکز دارد و اهالی رسانه می توانند آثار خود در این حوزه ها را در بخش عمومی جشنوراه ثبت کنند.» در هر دو بخش عمومی و ویژه این جشنواره جوایز نفرات اول تا سوم هر حوزه به ترتیب چهار, دو و یک سکه بهار آزادی همراه با تندیس افتخار و لوح سپاس اعلام شده است.

برای شرکت در جشنواره و یا کسب اطلاع از جزییات آن میتوانید به نشانی وب سایت دبیرخانه جشنواره www.redpencil.ir مراجعه کنید.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.