ششمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین برگزار می‌شود

همزمان با هفدهیمن سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران و با هدف ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه، این بانک ششمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز را برگزار می‌کند

این بانک در این دوره ۱۷ سکه تمام بهار آزادی به یک نفر، ۱۷ سکه نیم بهار آزادی به دو نفر، ۱۷ سکه ربع بهار آزادی به ۳ نفر، یک ربع سکه بهار آزادی به یک هزار و ۱۱۷ نفر و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به سپرده‌گذاران نیک‌اندیش این دوره اعطا می‌کند.
بر این اساس امتیازدهی به موجودی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک از ابتدای خرداد ماه ۹۷ آغاز شده است و تا پایان شهریور ‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
حداقل موجودی شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین ۵۰۰ هزار ریال است که این بانک به ازای هر ۵۰۰ هزار ریال در هر روز یک امتیاز برای صاحب حساب منظور می‌شود ضمن اینکه طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده از هر ده نفر واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی جشنواره یک نفر برنده جوایز ارزنده بانک اقتصادنوین خواهد بود.
علاقه‌مندان به مشارکت در این سنت پسندیده می‌توانند برای افتتاح حساب و یا افزایش موجودی به شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور مراجعه نمایند. ضمن اینکه کارشناسان ۲۴ ساعته ارتباط با مشترین این بانک مرکز ارتباطات سلام مهر نیز از طریق شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات هم‌وطنان عزیز در خصوص برگزاری ششمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین خواهند بود.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.