آغاز اولین دوره آموزشی مدیریت اجرایی ویژه تشکل‌های اقتصادی

 

مراسم افتتاحیه اولین دوره آموزشی مدیریت اجرایی ویژه دبیران تشکل‎های اقتصادی عضو اتاق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره آموزشی قرار است طی سال جاری و به مدت ۲۴۰ ساعت از سوی موسسه آیتک و با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شود که همزمان با مراسم افتتاحیه، ترم تابستان این دوره آموزشی با حضور دبیران تشکل‌های اقتصادی در محل اتاق تهران آغاز شد.

مدیر موسسه آموزش و ترویج نیروی انسانی اتاق تهران در مراسم آغاز به کار این دوره آموزشی با بیان اینکه تاکنون هفت دوره آموزشی مدیریت اجرایی طی همکاری با دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اتاق تهران برگزار و بالغ بر ۲۴۰ شرکت‌کننده نیز مخاطبان این دوره‌های آموزشی بوده‌اند، گفت: از جمله برنامه‌های اتاق تهران، مقوله توانمندسازی تشکل‌های عضو این اتاق است که در این راستا آموزش مبانی اصولی تشکل‌گرایی در دستورکار این اتاق قرار گرفته است.

ناصر عندلیب با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون، هفت دوره کوتاه‌مدت آموزشی ویژه تشکل‌ها در اتاق تهران برگزار و به طور متوسط ۱۶۰۰ ساعت نفر نیز در این دوره‌ها آموزش دیده‌اند، افزود: اتاق تهران و موسسه آموزشی و ترویج نیروی انسانی این اتاق به دنبال امضای چند تفاهم‌نامه با تشکل‌های عضو اتاق تهران، برنامه‌های آموزشی برای این بخش‌ها را در دستورکار قرار داده است.

به گفته وی، در حال حاضر چهار تفاهم‌نامه میان موسسه آیتک و تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران تدوین شده که از این میان، دو تفاهم‌نامه به امضا رسیده است.

مدیرعامل موسسه آموزشی آیتک سپس از جمله خدمات کمک آموزشی قابل ارائه به تشکل‌ها را برگزاری دوره‌های مشترک آموزشی با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و همچنین موسسه WIFI اتریش عنوان کرد و افزود: تشکل‌ها همچنین می‌توانند از خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موسسه آموزش و ترویج نیروی انسانی اتاق تهران استفاده کنند.

همچنین در این مراسم، مجیدپور عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیر پروژه مدیریت اجرایی ویژه تشکل‌ها طی سخنانی به اهمیت و جایگاه تشکل‌های اقتصادی به عنوان حلقه واصل میان بنگاه‌های کوچک و متوسط و دولت‌ها اشاره کرد و افزود: تقویت و استفاده از ظرفیت‌های بالای تشکل‌های تنها با توانمندسازی این بخش محقق می‌شود.

وی با اشاره به نقش اتاق تهران در آموزش تشکل‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، تصریح کرد که در دوره آموزشی مدیریت اجرایی ویژه دبیران تشکل‌ها، مبانی مربوط به چگونگی اداره تشکل‌ها آموزش داده می شود.

دوره آموزشی مدیریت اجرایی ویژه دبیران تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران از روز ۱۷ مرداد ماه آغاز و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، تا خرداد ماه سال آتی ادامه خواهد داشت.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.