۳۱ شهریور ماه ، آخرین مهلت افتتاح سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک آینده

 

سی و یکم شهریـورماه سال ۱۳۹۷؛ آخریـن فرصت برای افتتاح حـساب قرض الحـسنه پس انداز و شرکـت در قرعه کشی این دوره از جشنواره قرض¬الحسنه بانک آینده است.

در این دوره از جشنواره، مشابه رویدادهای پیشین برگزار شده توسط بانک آینده، میلیاردها ریال جوایز ارزشمند و نفیس برای ده ها هزار نفر از دارندگان حساب های قرض الحسنه پس انداز، در نظر گرفته شده است. این طرح از ابتدای خرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا سی و یکم شهریورماه سال ۱۳۹۷، ادامه دارد. ضمناً، دوره امتیازدهی نیز یک ساله و از تاریخ ۰۱/۰۷/۱۳۹۶ الی ۳۱/۰۶/۱۳۹۷ بوده؛ که به ازای هر یکصد هزار ریال، در هر روز یک امتیاز به صاحب حساب، تعلق خواهد گرفت.

حداقل موجودی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، مبلغ یک میلیون ریال و افزایش موفقیت سپرده گذاران در قرعه کشی، منوط به ماندگاری وجوه طی دوره است.

 

گفتنی است؛ جوایز اصلی این دوره شامل: ۲۰ کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر کدام به ارزش یک میلیارد ریال، ۱۵۰ دستگاه خودروی سواری پژو پارس و همچنین ۲۰۰ کمک هزینه خرید صنایع دستی در نظر گرفته شده است. بدیهی است؛ میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر، به برندگان خوش شانس چهارمین دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده، اهدا خواهد شد.

یادآوری می کند؛ جوایز برندگان قرعه کشی سومین دوره حساب های قرض الحسنه بانک آینده در سال ۱۳۹۶، شامل: ۱۰ کمک هزینه خرید مسکن هر کدام به ارزش یک میلیارد ریال، ۵۰ دستگاه خودروی رنو ساندرو، ۷۵۰ کمک هزینه خرید صنایع دستی، به همراه میلیاردها ریال جوایز نقدی و غیرنقدی بود که پس از قرعه کشی در بیست و ششم مهرماه سال ۱۳۹۶، طی مراسمی در بیست و هفتم آذرماه همان سال، به برندگان خوشبخت، اهدا شد.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.