از تهران تا مشهد؛ نبرد سرخ‌های لیگ برتر برای پیروزی

از تهران تا مشهد؛ نبرد سرخ‌های لیگ برتر برای پیروزی

با برگزاری دو بازی حساس در روز یک‌شنبه، پرونده هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران بسته می‌شود؛ جایی که کریمی برابر پرسپولیس قرار می‌گیرد و گل‌محمدی در مشهد به دنبال تداوم صدرنشینی تیم خود است.

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران فردا (یک‌شنبه) با انجام دو بازی حساس میان ۴ تیم سرخ‌پوش به پایان می‌رسد.
پرسپولیس تهران – سپیدرود رشت/ ورزشگاه آزادی، ساعت ۱۸:۴۵
بعد از پیروزی برابر الدحیل و صعود به مرحله نیمه نهای لیگ قهرمانان، حالا پرسپولیسی‌ها بمب روحیه هستند. از سکوها بگیرید تا داخل زمین و نیمکت. اگر ترکیب پرسپولیس دست هواداران بود آن‌ها تیم دوم را به زمین می‌فرستادند تا بازیکنان اصلی که در این فصل بدون یار جایگزین ۹۰ دقیقه‌های زیادی در زمین دویده‌اند، برای داربی و بازی برابر السد استراحت کنند اما برانکو نشان داده برای او فرقی میان بهترین‌ تیم‌های آسیایی و سپیدرود نیست. او می‌خواهد در همه بازی‌ها حمله کند و پیروز شود؛ البته که محرومیت کار او را سخت کرده است. این روزها هواداران پرسپولیس بیش‌تر از هر زمان دیگری برای سلامتی بازیکنان‌شان دعا می‌کنند. در طرف دیگر سپیدرودی وارد زمین می‌شود که با بازگشت علی کریمی به نیمکت این تیم، بازیکنان انگیزه زیادی برای موفقیت پیدا کرده‌اند. سپیدرود شاید روی کاغذ ضعیف‌ترین تیم لیگ باشد اما با توجه به خستگی پرسپولیسی‌ها می‌توانند کار را برای آن‌ها در ورزشگاه آزادی سخت کنند. تیم بدون برد لیگ برتر در جام حذفی رقیب قدیمی خود یعنی ملوان را شکست داد تا اعتبار بیش‌تری به زمین مسابقه برود. بازگشت کریمی و رویارویی با تیم پیشین و محبوب خود جذابیت‌های این بازی را افزایش می‌دهد.

پدیده مشهد- تراکتورسازی تبریز/ ورزشگاه امام رضا(ع) ساعت ۱۹
صدرنشین لیگ برتر این روزها خیال باختن ندارد. آن‌ها بعد از شکست برابر پرسپولیس در هفته نخست در همه بازی‌ها پیروز شده‌اند هر چند که بعضی از این پیروزی‌ها در دقایق پایانی به دست آمده است. شاگردان گل محمدی در جام حذفی هم ذوب آهن را بردند و در دل رقیبان‌شان را خالی کنند. آن‌ها باید برابر تیمی قرار بگیرند که چند روزی است بدون سرمربی ولزی خود تمرین می‌کند. جان توشاک هفته گذشته و بعد از شکست برابر صنعت نفت آبادان ایران و تراکتورسازی را ترک و اعلام کرد دیگر خیال بازگشت ندارد. گزینه‌های معروفی که این روزها برای جایگزینی او مطرح می‌شوند فعلا نمی‌توانند ترکیب این تیم را مشخص کنند و محمد تقوی مربی این تیم، تراکتوری‌ها را برابر پدیده هدایت می‌کند. تراکتورسازی با ۹ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد اما این رتبه چیزی نیست که هواداران تبریزی از تیم پرخرج‌شان انتظار داشته باشند.

از تهران تا مشهد؛ نبرد سرخ‌های لیگ برتر برای پیروزی

print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.