استقبال از سهام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بورس اوراق بهادار

ارزش بازار کچاد طی شهریور ماه، ۱۶٫۷ درصد رشد یافت
 

ارزش بازار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در شهریور ماه سال جاری براساس اطلاعات منتشر شده توسط مدیریت فناوری بورس تهران آورده شده است. همانطور که در نمودار۱ مشاهده می‌شود، طی ماه شهریور ارزش بازار این شرکت در مجموع روندی صعودی را طی کرده است. در روز ابتدایی معاملات در ماه شهریور یعنی سوم شهریور ماه، ارزش بازار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برابر ۱۱۷۵۸۵  میلیارد ریال بود. ارزش این بازار طی ماه شهریور در مجموع روندی افزایشی را طی کرد و در روز ۲۶ شهریور ارزش این بازار به ۱۳۹۱۹۲ میلیارد ریال رسید که بیشترین رقم در ماه شهریور بود و نسبت به روز ابتدایی معاملات در این ماه رشد ۱۶٫۷ درصدی داشت. همچنین در روز آخر معاملات در شهریورماه یعنی ۳۱ شهریور نیز ارزش معاملات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به ۱۳۹۱۵۹ میلیارد ریال رسید.

نمودار ۲، حجم و ارزش معاملات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی ماه شهریور را نشان می‌دهد. همانطور که در نمودار۲ مشاهده می‌شود در هفته سوم این معاملات و در روز ۲۰ شهریور حجم و ارزش معاملات این شرکت به بیشترین میزان خود در این ماه رسید. بیشترین میزان حجم معاملات برابر ۳۸٫۸۲۹ بود و ارزش معاملا ت نیز به ۱۳۹٫۵ میلیارد ریال رسید.

در روزهای بعد این بازار کاهش شاهد حجم و ارزش معاملات بود، اما از آنجاییکه قیمت معاملات افزایش داشت، از ارزش بازار چندان کاسته نشد و در روزهای پایانی ماه نیز ارزش بازار این شرکت همچنان در اوج باقی ماند.

print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.