عرضه گوشت و مرغ تنظیم بازار در شعب افق کوروش

عرضه گوشت گوساله و گوسفند گرم و مرغ و گوساله منجمد با قیمت مصوب تنظیم بازار در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، گوشت گرم گوساله با قیمت مصوب تنظیم بازار در شعب این فروشگاهها عرضه می گردد.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای مدیریت و تعدیل قیمتها و با نیت بهبود سبد خرید خانوار با مشارکت شرکت پشتیبانی امور دام کشور به عرضه گوشت گرم گوساله و گوسفند، گوشت گوساله منجمد و مرغ منجمد با قیمت مصوب کار گروه تنظیم بازار به مصرف کنندگان اقدام می نمایند.

در پی آغاز مرحله جدید طرح تنظیم بازار «گوشت قرمز»، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور با بیش از یک هزار شعبه در ۳۱ استان کشور، گوشت گرم گوساله و گوسفند، گوشت گوساله منجمد و گوشت مرغ منجمد را با قیمت تنظیم بازار در شعب عرضه می کند.

براساس این گزارش، گوشت ران گوساله ۸۰۰ گرمی به قیمت ۴۰ هزار تومان، گوشت سردست گوساله ۸۰۰ گرمی با قیمت ۳۹ هزار و ۲۰۰ تومان، راسته گوساله ۸۰۰ گرمی ۴۰ هزار تومان و گوشت چرخ کرده ۸۰۰ گرمی به قیمت ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان در شعب افق کوروش عرضه می گردد.

قیمت گوشت گوساله منجمد ۲۹ هزار تومان میباشد.

گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم ۶۷۵۰ تومان نیز آماده عرضه به مشتریان عزیز در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می باشد.

گوشت گوسفند تنظیم بازار نیز در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با قیمت تنظیم بازار عرضه می گردد.

ران گوسفند ممتاز هرکیلو ۴۹هزار تومان، سردست گوسفند بدون گردن هرکیلو به قیمت ۴۸ هزار تومان، نیم شقه ران گوسفندی هر کیلو ۳۸هزار و ۵۰۰ تومان و نیم شقه سردست گوسفندی هر کیلو ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان در شعب این فروشگاهها عرضه می شود.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.