بررسی عملکرد بانک حکمت ایرانیان درشش ماهه اول سال جاری

نشست یک روزه مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان با معاونان، مدیران ستادی و مدیران مناطق با هدف بررسی عملکرد شش ماهه اول سال جاریدر محل ساختمان مرکزی بانک حکمت ایرانیان (پاسداران) برگزار شد.
،دکترعباس عسکرزاده مدیرعامل، آقای بخشی نیکو، عضو هیئت مدیره و ناظر بر امور اجرایی، معاونان امور بانکی، امور مالی، فناوری، امور بین الملل و مدیران  امور سرمایه انسانی و بازرسی بانک حکمت ایرانیان طی این جلسه در تاریخ ۱۴مهر ۱۳۹۷ به ایراد سخنرانی پرداختند و در راستای بهبود عملکرد بانک حکمت ایرانیان در خدمت رسانی به مشتریان نکاتی را تصریح کردند.
این نشست یک روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ عصر به طول انجامید که در آن مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان به بیان نقاط ضعف و قوت عملکرد شش ماهه بانک حکمت ایرانیان پرداخت و از تمامی معاونان و مدیران ستاد و مناطق خواست با تکیه بر تجربیات و دانش خود و با بهره گیری از سرمایه انسانی کارآزموده بانک حکمت ایرانیان، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را پر رنگ تر نمایند تا در شش ماهه دوم سال ۹۷ بیش از پیش در مسیر استراتژی ها و راهبردهای اصلی بانک حکمت ایرانیان در خدمت رسانی شایسته مشتریان گام برداریم.
در این جلسه مدیران مناطق مسائل و مشکلات منطقه خود را بیان کرده تا با مشورت و خرد جمعی سایر مدیران بر مشکلات موجود فائق آیند تا در جهت هرچه بهتر اداره نمودن امور حرکت نمایند.
در خاتمه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و در آن در خصوص مشکلات موجود هر یک از مدیران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.