انگیزه حمایت از جامعه دانشگاهی در بانک قرض الحسنه مهر ایران شایسته تقدیر است

دکتر حسین سلیمی رییس دانشگاه علامه طباطبایی در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری در راستای حمایت از دانشجویان نیازمند از انگیزه بالای بانک قرض الحسنه مهر ایران برای پشتیبانی و کمک به جامعه دانشگاهی قدردانی کرد.
 دکتر سلیمی ضمن تجلیل از نگاه ویژه بانک قرض الحسنه مهر ایران به آموزش عالی و جامعه دانشجویان بیان داشت: در کشور ما به رفاه دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه ها اهمیت ویژه ای داده می شود و مسئولیت های اجتماعی که در این دانشگاه ها وجود دارد نسبت به بسیاری از کشور ها همه جانبه تر است.
وی درباره نگرش مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای حمایت از دانشجویان بیان داشت: در این بانک، نگاه ویژه تری به انسان های دانش پژوه وجود دارد که برای جامعه فرهنگی و دانشگاهی باعث افتخار است.
دکتر سلیمی ادامه داد: بانک قرض الحسنه مهر ایران با توجه به امکانات و توانمندی های خود، ظرفیت لازم برای پشتیبانی، کمک و حمایت از جامعه دانشگاهی را دارد و با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه می تواند بخشی از مشکلات دانشجویان را رفع کند.
رییس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اقدامات موثر بانک قرض الحسنه مهر ایران برای توانمندسازی نیازمندان جامعه بیان داشت: در شرایطی که بسیاری از نهاد های مالی به دنبال سوداگری و کسب سود هستند بانکی وجود دارد که دغدغه مسئولیت های اجتماعی را به دوش می کشد و کسانی که به دنبال دیدگاه های مالی هستند با عملکرد این بانک متحول شده اند.
دکتر سلیمی تصریح کرد: این بانک با قوت و انگیزه بیشتری نسبت به سایر موسسات پولی و مالی وارد عمل شده است تا با طرح هایی که برای بهبود معیشت و تامین هزینه های دانشجویان دارد به جامعه دانشگاهی و فرهیخته کشور کمک کند.
وی ادامه داد: بر اساس این تفاهمنامه قشر وسیعی از دانشجویان ما تحت حمایت خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار می گیرند و می توانند مشکلات مالی خود را حل کنند.
رییس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور بیان داشت: در شرایط مالی فعلی و تحولاتی که در جامعه صورت گرفته است بخشی از دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان ما به پشتیبانی های مالی نیازمند شده اند.
وی افزود: این اقدام بانک قرض الحسنه مهر ایران به رفع مشکلات مالی دانشگاهیان به ویژه دانشجویان و فرهیختگان کمک خواهد کرد.
دکتر سلیمی در رابطه با پتانسیل های علمی دانشگاه علامه طباطبایی بیان داشت: این دانشگاه در برخی از زمینه ها مخصوصاً در حوزه های پولی، مالی و حقوقی قطب علمی کشور به شمار می آید و حاضر هستیم تا در راستای هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران به آن کمک کنیم.
print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.