معرفی رئیس و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک کشاورزی

 

امر به معروف و نهی از جمله تکالیف ضروری، لازم و واجب الرعایه است. روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی،با بیان این جمله بر اهمیت این نهاد در بانک تأکید کرد وافزود: به دلیل اجرای ارزش های دینی و به تأسی از حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و همچنین بر اساس تکالیف سازمانی و اداری،نیازمند به چنین ساختار و ساز وکاری هستیم و ضمن توجه به آن باید در این مسیر حرکت کنیم.
روح اله خدارحمی صبح روز دوشنبه ۲۳ مهرماه درآیین معرفی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این بانک، با اعلام مطلب فوق افزود: در بانک کشاورزی به این فریضه دینی توجه می شود و کارکنان این بانک نیز در این مسیر تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه هر اقدامی که در مسیر گسترش معروف ها و به موازات آن کاهش منکر ها و مشکلات باشد مورد توجه قرار خواهد گرفت،تصریح کرد: چنین اقداماتی نه تنها وظیفه دینی و انسانی ماست بلکه منافع سازمانی ما هم ایجاب می کند در همین مسیر حرکت کنیم.
خدارحمی با اشاره به اینکه امر به معروف ونهی از منکر برای تحقق اهداف ما لازم است و بانک نیازمند چنین فضا و توجهی است که در محیط کار و شعبه مراقب باشیم گفت: این موضوع برای تحقق اهداف ما لازم است و هراندازه محیط ارائه خدمت پیراسته تر و اشکال و ایراد کمتری داشته باشد، جذابیت آن برای مردم بیشتر خواهد شد.
مدیرعامل بانک کشاورزی یادآور شد: موفقیت بانک در گرو جذب مردم است و برای رسیدن به این موفقیت باید محیط را منظم و عاری از هرگونه آلودگی ساخت.
خدارحمی با بیان اینکه ما از سیاست هایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت محترم در زمینه امر به معروف ونهی از منکر دارد استقبال و آن را اجرا می کنیم تأکید کرد: این اعتقاد ماست و امیدواریم که در این زمینه دستاوردهایی داشته باشیم.
وی اضافه کرد: این همنوایی بین کارکنان بانک وجود دارد تا از برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای بهبود خدمت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز استفاده و دست در دست هم برای اصلاح برخورد و روابط کارکنان با مردم تلاش کنیم.
بر اساس این گزارش، سید مهدی هاشمیان معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز طی سخنانی به ضرورت اجرا و احیای امر به معروف و نهی از منکر بر اساس تعالیم دینی و اصول قانون اساسی کشور به عنوان یکی از زیرساخت های حکومت اسلامی اشاره کرد.
وی ضمن قدردانی از تفکرات انقلابی،دینی،اسلامی و ارزشی مدیرعامل بانک کشاورزی که اقدامات مربوط به حوزه امر به معروف و نهی از منکر را  با قوت، شجاعت و قدرت انجام داده اند ابراز امیدواری کرد:این اقدامات همچنان ادامه یابد و الگویی برای دیگر سازمان ها شود.
این گزارش می افزاید، در این جلسه حکم انتصاب مهندس داور ماهی کار به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک کشاورزی و احکام دیگر اعضای این شورا اعلام شد.
print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.