رشد ۴۷ درصدی تسهیلات پرداختی بانک‌ قرض الحسنه مهر ایران نسبت به مدت مشابه

تسهیلات پرداختی بانک قرض الحسنه مهر ایران در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۷ در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۴۷ درصد افزایش یافته است.

 مجموع تسهیلات پرداختی بانک‌ در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۷ مبلغ ۵۵ هزار و ۶۱۴ میلیارد ریال بوده که این میزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ۳۷ هزار و ۸۱۴ میلیارد ریال برابر با ۴۷ درصد رشد داشته است.
همچنین از لحاظ تعداد تسهیلات قرض الحسنه اعطایی به مشتریان، در شش ماهه نخست سال جاری ۴۸۰ هزار و ۳۹۱ فقره تسهیلات پرداخت شده که این میزان نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۳۵۸ هزار و ۰۹۰ فقره برابر با ۳۴ درصد رشد داشته است.
شایان ذکر است که این تسهیلات در راستای سیاست های مسئولیت اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران و در قالب های توسعه آموزش با تامین مالی هزینه های ادامه تحصیل دانشجویان به صورت عقد تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، توسعه بهداشت و سلامت، توانبخشی آسیب دیدگان اجتماعی، حفاظت از محیط زیست، کاهش آسیب‌های اجتماعی، تولید و اشتغال در مناطق محروم و روستایی، توانمند‌سازی مددجویان و توانخواهان سازمان‌های حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد برکت، سازمان بهزیستی و نیز حمایت از جوانان، ازدواج و تشکیل خانواده پرداخت شده است.
علاوه بر این به منظور عملیاتی کردن شعار سال، بانک قرض الحسنه مهر ایران بر روی حمایت از کالای ایرانی و اعطای تسهیلات به خریداران کالای ایرانی این نیز تمرکز داشته است.
print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.