استقبال از حضور سایپایدک در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات تهران

حضور سازمان خدمات پس از فروش سایپا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو با استقبال بازدید کنندگان روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی سایپایدک، سازمان خدمات پس از فروش سایپا در این نمایشگاه به معرفی قطعات دارای گارانتی با برند و بسته‌بندی اصلی و همچنین معرفی قطعات و خدمات آپشن و خدمات کارت طلایی پرداخته است. همچنین در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های آموزش فنی سایپایدک به نمایش در می‌آید.

ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و مصرف کنندگان قطعات یدکی از دیگر فعالیت‌های غرفه سایپایدک در این نمایشگاه است.

معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های تجاری، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی و ایجاد ارتباط‌های جدید تجاری از مهمترین اهداف سایپایدک برای حضور در این نمایشگاه به شمار می‌رود.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده و تا ۲۴ آبان پذیرای بازدید کنندگان است.

گروه خودروسازی سایپا با شرکت‌های سازه گستر و ۲۵ شرکت قطعه ساز زیر مجموعه، مگاموتور و ۲۷ شرکت قطعه‌ساز زیر مجموعه، سایپایدک، فنرسازی زر، رینگ سایپا، خدمات فنی رنا، ایندامین، پلاسکوکار، رادیاتور ایران، سایپا شیشه، سایپا آذین، قالب‌های بزرگ صنعتی و ‌سایپا پرس در این نمایشگاه حضور دارد.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.