قهرمان ووشوی جهان: با قدرت‌تر از همیشه باز می‌گردم

 قهرمان ووشوی جهان پس از جراحی زانوی مصدوم خود گفت: با قدرت تر از همیشه باز می گردم تا همچنان برای تیم ملی ایران افتخارآفرینی کنم.

«محسن محمدسیفی» که چند روز قبل زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد روز دوشنبه اظهار داشت: چند سال بود که زانوی راستم با پارگی مینیسک روبرو شد و تحت نظر پزشک تیم ملی و تمهیداتی که وی داشت در تمرینات و مسابقات شرکت می کردم.
وی افزود: با این وجود وقتی تمرینات سنگین را سپری می کردم با درد روبرو می شدم، اما پیش از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ کار به جایی رسید که راه رفتن عادی هم سخت شد.
دارنده سه مدال طلای بازی های آسیایی ادامه داد: قرار بود سال گذشته جراحی شوم که پس از مشورت با رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی تصمیم بر این شد تا این مساله به بعد از بازی های آسیایی موکول شود.
سیفی که دو هفته قبل به مدال طلای جام جهانی ووشو رسید، افزود: بلافاصله پس از جام جهانی چین بهترین فرصت بود تا جراحی کنم، چرا که تیم ملی فعلا برنامه ای ندارد.
وی در خصوص مدت زمان دوری خود از میادین نیز اینگونه توضیح داد: طبق اعلام دکتر «رازی» می توانم تمرینات را تا سه هفته دیگر آغاز کنم و برای بازگشت قدرتمند به مسابقات نیز بین ۲ تا ۳ ماه زمان لازم است.
قهرمان جهان اظهار داشت: این فرصت خوبی است تا پس از سال ها استراحتی داشته باشم و پس از آن با بدنسازی مناسب آماده بازگشت شوم.
ملی پوش ووشوی ایران عنوان کرد: با قدرت تر از همیشه بازخواهم گشت تا بتوانم در تمرینات تیم ملی ایران برای حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ حضور یابم.
رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان، اواسط سال آینده به میزبانی چین و در شهر «شانگهای» برگزار می شود.

print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.