رییس سازمان بسیج مستضعفین: دومینوی اضمحلال آمریکا شروع شده است

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دومینوی اضمحلال آمریکا آغاز شده و آینده جهان متعلق به این کشور نیست بلکه به امت اسلامی تعلق دارد.
سردار سرتیپ غلامحسین غیب پرور روز سه شنبه در سومین روز از کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین که به اجلاسیه بانوان اختصاص داشت، افزود: امروز به برکت بیداری مردم منطقه و آزادگان جهان، آمریکایی ها به طور دایم شکست می خوردند و باید اذعان کرد که دومینوی اضمحلال آمریکا آغاز شده است.
وی اظهار داشت: آینده جهان متعلق به آمریکا نیست بلکه متعلق به مسلمانان، اسلام و کسانی است که سالهای سال در مکتب رسول گرامی اسلام (ص) تلمذ کرده اند و به عنوان امت اسلامی امروز به دفاع از انقلاب و مبارزه علیه استکبار پرداخته و می پردازند.
این مسئول با اشاره به مقاومت ملت های منطقه در برابر زیاده خواهی های استکبار، ادامه داد: سلام خدا بر مردم یمن که چهار سال و اندی مقابل آمریکایی ها ایستاده اند و آمریکایی ها انسان های حقیر و پست را در حجاز به کار گرفته اند تا آنها را شکست دهند.
وی با اشاره به تبعیت محض برخی کشورهای منطقه از دستورات آمریکا، خاطرنشان کرد: رژیم آل سعود هیچ تفاوتی با رژیم صهیونیستی نمی کند و هر ۲ اهرم های آمریکا در منطقه هستند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهیدان می خواهند قدر انقلاب را بیشتر بدانیم، افزود: دشمنان با حصر اقتصادی به دنبال تضعیف حیثیت و آبروی ما هستند اما هرگز به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.
وی گفت: همه دلخور هستیم که چرا باید یک کشور ثروتمند دچار آسیب های گرانی و مشکلات اقتصادی شود که بخشی از آن به توطئه های آمریکا و بخشی به مدیریت ها باز می گردد.
غیب پرور با بیان اینکه آمریکا باید آرزوی سلطه دوباره بر ایران را به گور ببرد، افزود: جدا از همه این مشکلات که باید اصلاح شوند اما دشمنان اسلام در راس آن آمریکا کور خوانده اند که ما غمگین و سست شده و اهل معامله دین با دنیای کثیف آنها شویم.
این مسئول نظامی اضافه کرد: مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه جواب آمریکا را بیشتر از سال های گذشته دادند و شاهد بودیم که در تمامی استان ها حضور راهپیمایان ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش داشت.
سردار غیب پرور در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه مردم قزوین با تقدیم سه هزار شهید دین خود را به انقلاب به خوبی ادا کردند، ادامه داد: شهدا رمز بقای انقاب اسلامی هستند و ثابت کردند در این دوران نیز می توان حسینی بود و حسینی عمل کرد.
وی گفت: انقلاب اسلامی با همه عظمتی که دارد یک مینیاتور از عاشورای محرم سال ۶۱ است و باید اذعان کرد شهدا بسیار عالی و خوب در مکتب سید الشهدا شاگردی کردند.
این مسئول افزود: باید از خود سوال کنیم اگر شهیدان انقلاب اسلامی در عاشورای سال ۶۱ حضور داشتند آیا آن حادثه دلخراش که تا قیام قیامت دلهای آزادگان جهان را داغدار کرده است اتفاق می افتاد؟
وی گفت: از بین شهیدان انقلاب اسلامی کسانی هستند که حتی یکبار امام بزرگوار را ملاقات نکردند اما حماسه های بزرگی را خلق کردند و زاویه زاویه زندگی آنها ترجیع بند محبت به امام راحل بود.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی شهید برجسته انقلاب و نظام که اهل قزوین بود، افزود: آن شهید گرانقدر در کمال ساده زیستی، بی هیاهو، بی تکلف و اهل مناجات شب و دلداده علما بود.
غیب پرور اضافه کرد: نه تنها شهید رجایی بلکه سایر شهدای انقلاب نیز چنین بودند و باید همچنین از شهید ابوترابی از دیگر اسطوره های ایثار و شهادت که اهل قزوین بود و اسارت را به اسارت درآورد و در کوه استواری بر قله ایستاد یاد کنیم.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امور بسیج افزود: این شهدای تنها متعلق به قزوینی ها نیستند بلکه به همه ایران اسلامی و تمامی امت اسلام تعلق دارند و خوشا به سعادت مردم مومن قزوین که چنین تربیت شدگانی داشته اند.
**شهیدان، شناسنامه و سجل هویت ملت قهرمان ایران هستند
رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت: شهیدان، شناسنامه و سجل هویت ملت قهرمان ایران هستند و دنیا باید ایران را با شهدای آن بشناسد.
این مسئول اضافه کرد: شهیدان ما کسانی بودند که برای مطاع دنیا حرکت نکردند و به شهادت رسیدند تا اسلام و معنویات باقی بماند.
وی گفت: فرزندان غیور قزوین در تمامی عملیات جنگ تحمیلی از محرم، بدر، خیبر، فاو، کربلای چهار، پنج، هشت و سراسر جبهه های غرب حضور داشتند و ای کاش زمین به زبان می آمد و حدیث رشادت فرزندان ایران زمین از جمله قزوین را بیان می کرد.
این مسئول با بیان اینکه شهدای ما مظهر پایداری و مقاومت در برابر ظلم بودند، ادامه داد: فرزندان ما برای اعتلای اسلام بدون هیچ ادعایی قیام کردند و کمترین توقعی نداشتند.
سردار غیب پرور افزود: ای کاش گوش شنوایی داشتیم تا از خود شهیدان می شنیدیم که بهای خون آنها فقط و فقط ماندن در خط انقلاب اسلامی است و شهدا چیز دیگری از ما نمی خواهند.
این مسئول همچنین گفت: دشمنان پیام انقلاب ما را تحمل نکرده و نمی کنند چرا که آنان می خواهند یادی از شهیدان ما و همچنین اثری از قرآن و اسلام نباشد و تنها اسلام آل سعود خبیث و اسلام آمریکایی مطرح باشد

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.