۳۰ هزار حلقه لاستیک بین تاکسیرانان توزیع می شود

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: ۳۰ هزار حلقه لاستیک برای تاکسیرانان دارای خودروهای پژو، سمند و پراید در ۱۰ شهر کشور در نظر گرفته شده است که در هفته آینده بر اساس برنامه زمانبندی مشخص توزیع خواهد شد.
مرتضی ضامنی افزود: توزیع لاستیک های ایرانی با نرخ مصوب کارخانه و به صورت عرضه مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده به عنوان راهکاری مهم در دستور کار قرار گرفته است.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: با توجه به شرایط موجود و تفاوت زیاد قیمت اقلام مصرفی خودرو در بازار، تحویل این اقلام به صورت مستقیم به تاکسیرانان به عنوان یک مطالبه به حق و جدی در دستور کار اتحادیه قرار گرفته است.
وی افزود: یکی از اصلی‌ترین سیاست های مدیران حوزه حمل و نقل شهری کاهش هزینه های سفر با ارائه بسته های حمایتی به رانندگان به جای افزایش نرخ کرایه است.
ضامنی اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است که این فرآیند به صورت مستمر ادامه داشته باشد و اتحادیه تاکسیرانی اقدامات لازم را برای شهرهای متقاضی به عمل آورد.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: لازم است در این خصوص شهرداری ها نیز کمک هایی را در سرفصل اعتباری خود برای کمک به رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری منظور کنند.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.