حمله مسلحانه به بازیکن تیم ملی فوتبال کلمبیا

«خوان کویینتِرو» مدافع باشگاه دیپورتیوو کالی و تیم ملی فوتبال کلمبیا، از حمله مسلحانه جان سالم به در برد.
خبرگزاری رویترز روز سه شنبه نوشت: یک روز پس از اتمام بازی تیم دیپووتیوو کالی در لیگ برتر فوتبال کلمبیا مقابل دیپورتیوو پاستا، خودروی شخصی کویینترو که برادرش هم در آن حضور داشت، توسط ۲ فرد ناشناس سوار بر موتور سیکلت به گلوله بسته شد.
کویینترو پس از این حادثه اظهار داشت: تنها کاری که توانستم انجام دهم فشار دادن پدال گاز و گریختن از مهلکه بود، آن ها خودرو را هدف گرفتند اما خدا را شکر من و برادرم جان سالم بدر بردیم؛ این حوادث قابل توضیح نیست، فوتبال صرفا یک بازی است، امروز این اتفاق برای من رخ داد و شاید فردا شخصی دیگر قربانی شود، باید جلوی اینگونه اتفاقات گرفته شود.
کوییتنرو که فصل گذشته در ۵ بازی برای باشگاه اسپورتینگ گیخون اسپانیا به میدان رفت، در پیروزی یک بر صفر یکشنبه هفته جاری تیم جدیدش یعنی دیپورتیوو کالی حضور داشت اما آن ها در نهایت موفق نشدند تا در جمع ۸ تیم برتر پلی آف جای بگیرند.
به دنبال کشته شدن «آندرس اسکوبار» بازیکن تیم ملی کلمبیا توسط افراد مسلح، تنها چند روز پس از گل به خودی وی در بازی مقابل آمریکا در جریان جام جهانی ۱۹۹۴، امنیت بازیکنان کلمبیایی در کانون توجهات قرار گرفته است.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.