تداوم سکوت خبری در تمرین تیم ملی فوتبال

کادرفنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار دوستانه با تیم ترینیداد و توباگو آماده می‌کنند، فعلا سکوت اختیار کرده و با اهالی رسانه مصاحبه نمی‌کنند.
دور سوم تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال که برای حضور قدرتمند در جام ملت های آسیا از یکشنبه ۲۱ آبان ماه آغاز شده، امروز سه شنبه نیز زیر نظر کادرفنی در کمپ تیم های ملی پیگیری شد.
به رغم اینکه قرار بود تعدادی از بازیکنان با رسانه‌ها گفت و گو کنند اما این اتفاق صورت نگرفت و آنها قصد دارند همچنان به سکوت خبری خود ادامه دهند.
امیر حسین حسینی مدیر رسانه تیم ملی در این خصوص به خبرنگاران گفت: پیش از این، بازیکنانی را برای گفت و گو روزانه با رسانه ها انتخاب کرده بودیم اما برای جلوگیری از هرگونه حاشیه سازی فعلا این موضوع را اجرایی نخواهیم کرد.
ملی پوشان در ابتدا تمرین امروز با حرکات کشش و نرمشی و همچنین دویدن دور زمین بدن های خود را گرم کردند. در ادامه آنها به دو گروه با کاورهای سبز و نارنجی تقسیم شده و در نیمه ای از زمین، فوتبال تک ضرب با دروازه های کوچک را در دستور کار خود قرار دادند.
در اواسط این بازی کی روش دقایقی برای بازیکنان صحبت کردند.
از بیست و چهار بازیکن دعوت شده به تیم ملی امیرعابدزاده و کریم انصاری فرد از امروز به جمع سایر ملی پوشان اضافه شدند اما همچنان سردار آزمون، صادق محرمی و سامان قدوس در تمرینات گروهی غایب هستند.
علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی و امیر عابدزاده در قسمتی از زمین به صورت اختصاصی تمرینات خود را زیر نظر الکساندر لوپز مربی دروازه بان ها انجام دادند.
شاگردان کی روش در ادامه تمرین و در نیمه ای از زمین زیر نظر سرمربی تیم ملی به مرور برنامه های تاکتیکی پرداختند و پاس های عمقی را روی یکی از دروازه ها تمرین کردند.
مرتضی پورعلی گنجی و پژمان منتظری به رقم اینکه در فهرست ۲۴ نفره کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی حضور ندارند، اما در محل تمرین حاضر شده و در حاشیه زمین به صورت اختصاصی دویدن را در دستور کار خود قرار دادند.
تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای موفقیت در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ آماده می‌کند، پنجشنبه هفته جاری در سومین دیدار دوستانه خود از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف ترینیداد و توباگو می رود.
همچنین قرار است ملی پوشان پس از این دیدار راهی دوحه پایتخت قطر شوند تا در ادامه بازی های تدارکاتی برابر تیم ونزوئلا صف آرایی کنند.
هفدهمین دوره جام ملت های آسیا نیز از ۱۵ دی ماه به میزبانی امارات آغاز می شود و ملی پوشان در مرحله گروهی به مصاف یمن، ویتنام و عراق می‌روند.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.