نشست ویژه برانکو با مدیرعامل پرسپولیس برگزار می شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت به ایران در خصوص مشکلات پیش رو با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه جلسه برگزار خواهد کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه ۱۹ آبان ماه در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیماآنتلرز ژاپن قرار گرفت و پس از تساوی در این بازی عنوان نایب قهرمانی آسیا را کسب کرد. سرخپوشان در دیدار رفت با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب حریف خود شده بودند.
پس از این مسابقه تمرینات سرخپوشان به مدت پنج روز تعطیل شد و دور جدید تمرینات از روز جمعه پیگیری می‌شود. برانکو ایوانکوویچ نیز برای دیدار با خانواده خود راهی کرواسی شد.
سرخپوشان که با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نتوانستند در ابتدا فصل بازیکنی را به ترکیب خود اضافه کنند امروز پس از مصدومیت سنگین دو مدافع تاثیر گذار خود با مشکلات جدی تری روبه رو شده اند.
با توجه به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی و پایان محرومیت پرسپولیس، باشگاه از برانکو خواسته تا بازیکنان مد نظر خود را معرفی کند.
سرمربی سرخپوشان هم که به کرواسی سفر کرده، قرار است پس از بازگشت به ایران در روز شنبه در نشستی که با مسئولان باشگاه برگزار خواهد کرد، در مورد مسائل پیش رو صحبت کند.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.