براری: برخواه یک تماس هم با من نگرفت

«محمدرضا براری» وزنه بردار دسته ۱۰۹ کیلوگرم ایران که پرده گوشش با ضربه ناخواسته سرمربی تیم ملی پاره شده است، گفت: «محمدحسین برخواه» پس از مشکلی که برایم به وجود آمد یک تماس هم با من نگرفت.
رقابت های وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۸ جهان روزهای ۱۰ تا ۱۹ آبان در عشق آباد ترکمنستان برگزار شد و تیم ملی ایران با سه مدال طلای سهراب مرادی در دسته ۹۶ کیلوگرم، یک طلا و یک برنز رضا بیرالوند در دسته ۱۰۲ کیلوگرم و یک طلا، یک نقره و یک برنز علی هاشمی در دسته ۱۰۲ کیلوگرم و با ۴۴۸ امتیاز بعد از چین و بلاروس در جایگاه سوم جهان قرار گرفت.
در جریان رقابت های دسته ۱۰۹ کیلوگرم که محمدرضا براری کاپیتان تیم ملی ایران به روی تخته رفت، برخواه سرمربی تیم ملی کاری مانند بیشتر مربیان که مربیان برای وارد کردن شوک و هوشیار کردن ورزشکار به صورت او ضربه می زدنند، همین کار رایج و معمول را با براری انجام داد. اما برخواه در اتفاقی غیر منتظره و غیرعمد به گوش براری زد و موجب پاره شدن پرده گوش این وزنه بردار ساروی تیم ملی شد.
براری امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره این موضوع افزود: با «غلامرضا نوروزی» رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، هماهنگی کردم و امروز برای معاینه دیگری باید به پزشک متخصص مراجعه کنم.
وی اظهار داشت: متاسفانه هنوز به تشخیص نهایی از سوی پزشکان نرسیده ام که گوشم نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر. اما از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی همکاری لازم با من انجام می شود. متاسفانه رئیس کمیته پزشکی فدراسیون در این مدت یک تماس نیز با من نگرفته است.
براری در پاسخ به این مطلب خبرنگار ایرنا که محمدحسین برخواه به دلیل اتفاقی که رخ داده از او عذرخواهی کرده است، گفت: عذرخواهی که فایده ای ندارد. مانند آن است که در رانندگی یک نفر را بکشیم و بعد از او حلالیت بطلبیم. با برخواه هیچ مشکلی ندارم اما بعد از مشکلی که برایم به وجود آمد حتی یک تماس نیز با من نگرفته است.
وی در خصوص اینکه آیا به وزنه برداری ادامه می دهد یا خیر؟ تصریح کرد: فعلا تا کسب سلامتی کامل، هیچ برنامه ای برای ادامه کار در این رشته را ندارم.
براری در پیکارهای جهانی با ۱۸۱ کیلوگرم در حرکت یک ضرب، ۲۱۵ کیلوگرم حرکت دو ضرب و مجموع ۳۹۶ کیلوگرم در جایگاه ششم دسته ۱۰۹ کیلوگرم قرار گرفت.

printپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.