پیام تبریک مدیرعامل بیمه آرمان به مناسبت روز بیمه

پیام تبریک مدیرعامل بیمه آرمان به مناسبت روز بیمه
علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان در آستانه ۱۳ آذر روز بیمه؛ این روز ملی را به همکاران آرمانی خود و کلیه تلاشگران و فعالان صنعت بیمه تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:

سیزدهم آذر “روز بیمه” فرصتی است مغتنم برای وفاق ملی و هم افزایی در صنعت بیمه وگام برداشتن در مسیر تدبیر و امید تا اهالی این صنعت به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه، اقدامات و دستاوردهای خود را بازنشر نمایند و با استفاده از فرصت ها و تجارب گذشتگان، افق روشن تری برای خود ترسیم کنند و با نوآوری و خلاقیت، نوید بخش آینده ای روشن برای احاد مردم و فعالان اقتصادی باشند.
مایه افتخار است که شرکت بیمۀ آرمان نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ این صنعت، برای رسیدن به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور، همواره نقش آفرین بوده و با رعایت اصول بیمه گری و مشتری‌ مداری، تلاش
می کند با بهره¬ گیری از دانش فنی و پرهیز از رقابت ناسالم، خدمات مطلوب و شایسته¬ ای به بیمه‌گذاران خود ارائه و نقش سازنده ای در رشد و توسعه صنعت بیمه ایفا نماید.
ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند و نویدبخش تمامی همکارانم در شرکت بیمه آرمان، روز بیمه را به ایشان و تمامی فعالان صنعت بیمه که با رعایت و حفظ حقوق بیمه¬ گذاران، موجبات آرامش و امنیت خاطر آنان را فراهم می سازند، تبریک می گویم و سعادت و سربلندی همه مسئولان، کارگزاران و فعالان حوزه بیمه را از خداوند متعال خواستارم.

علیرضا بیانیانپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.