تاکید شریعتمداری بر پرداخت مطالبات تامین اجتماعی توسط دولت

تاکید شریعتمداری بر پرداخت مطالبات تامین اجتماعی توسط دولت


یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: شریعتمداری به بحث تعامل وزارت تعاون و وزارت بهداشت اصرار داشت و پرداخت و تعیین تکلیف بدهی ها و طلب های این دو وزارتخانه را مورد اشاره قرار داد.
 بهروز بنیادی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان گفت: آقای شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آقای بندپی رئیس فعلی سازمان تامین اجتماعی در جلسه امروز کمیسیون بهداشت حاضر شدند و گزارشی را از کارهای انجام شده در این وزارتخانه و سازمان تامین اجتماعی را بیان کردند.
وی تاکید کرد: شریعتمداری به بحث تعامل وزارت تعاون و وزارت بهداشت اصرار داشت و پرداخت و تعیین تکلیف بدهی‌ها و طلب‌های این دو وزارتخانه را مورد اشاره قرار داد. بحث دیگر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره شفاف‌سازی در شستا بود که گفتند اسامی هیات مدیره‌ها منتشر شده است.
این عضو کمیسیون بهداشت خاطرنشان کرد: شریعتمداری پرداخت مطالبات سازمان تامین اجتماعی توسط دولت را مورد تاکید قرار داد و بحث توجه به بیمه کارگران فصلی و رانندگان و توجه ویژه به صندوق بازنشستگی کشوری را ضروری خواند که باید در بودجه سال آینده جهت رفع این مسائل پیش‌بینی‌هایی صورت بگیرد
print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.