رضایت مردم از خدمات‌دهی بیمارستان تامین اجتماعی مثبت است

رضایت مردم از خدمات‌دهی بیمارستان تامین اجتماعی مثبت است

فرماندار شهرستان ملایر رضایتمندی مردم از بیمارستان تامین اجتماعی غرضی ملایر را مثبت ارزیابی کرد.

 باب الله فتحی در بازدید از بیمارستان غرضی ملایر اظهار کرد: بزرگترین نعمت برای انسان سلامت است که خوشبختانه تامین اجتماعی توانسته این مهم را برای مردم تامین کند.

وی با اشاره به ارائه خدمات مناسب سازمان تامین اجتماعی در کشور به افراد زیر پوشش افزود: تامین اجتماعی با هدف رفاه اجتماعی با ایجاد تسهیلات بیمه‌ای، اشتغال، بحث اقتصادی و هم در بخش درمان چتری امن و مناسب برای اقشار مختلف در جامعه بوده و یک خانواده بزرگ را تشکیل داده است.

فرماندار ملایر در ادامه به خدمات‌دهی مناسب بیمارستان غرضی به عنوان تنها مرکز تامین اجتماعی این شهرستان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این بیمارستان با ۱۴۱ تخت فعال و بخش‌های مختلف درمانی سی تی اسکن، سی سی یو، آی سی یو، جراحی، زایشگاه، اطفال، درمانگاه و سایر بخش‌ها توانسته خدمات بسیار خوبی را ارائه کند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش عمرانی و هتلینگ بیمارستان طی سال‌های اخیر این مرکز درمانی را یکی از مجهزترین و با کیفیت‌ترین مراکز درمانی استان دانست و گفت: در حال حاضر نیز این مرکز با ارائه تجهیزات به‌روز، داشتن انبار دارویی و غیره، علاوه بر خدمات‌دهی به بیماران ملایر به سایر مراجعین از شهرستان‌های اطراف و حتی استان‌های همجوار نیز خدمات‌ ارائه می‌دهند.

فتحی با بیان اینکه هر مجموعه دارای نقاط قوت و ضعفی است که بی‌شک رفع نقاط ضعف نیازمند اعتبارات و زمان خواهد بود گفت: در این راستا کمتر نقطه ضعفی را در این مرکز دیده‌ایم و امیدواریم در آینده نیز سایر کاستی‌ها و کمبودها رفع شود.

وی با اشاره به ایجاد پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی در ملایر خاطرنشان کرد: ایجاد این مرکز نیز با پیگیری نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و مجموعه مسئولان تامین اجتماعی در استان و شهرستان در دست پیگیری است که امیدواریم در آینده نزدیک با ایجاد آن بتوانیم خدمات‌دهی بهتری داشته باشیم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.