تشکر مدیرعامل موسسه ملل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تشکر مدیرعامل موسسه ملل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر و تشکر کرد.
تشکر مدیرعامل موسسه ملل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن
به نام خدا
بیانیه تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
و خلق حماسه ای دیگر در حمایت از انقلاب اسلامی ایران
ملت شریف ایران؛
با اهداء سلام و عرض ادب و احترام به محضر یکایک شما عزیزان، بدینوسیله بر خود لازم دانستم تا از خلق حماسه ای دیگر که شکوه و عظمت آن به لحاظ حضور پرشورتان در حمایت از انقلاب اسلامی ایران موجبات یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده اتقلاب را فراهم نمود و حیرت جهانیان را به دنبال داشت صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
در شرایط اقتصادی حاضر که به لحاظ خباثت های دولتمردان آمریکا و هم پیمانانش و اعمال تحریم های ظالمانه، فشار مضاعفی به مردم وارد شده و دشمن نیز با استفاده از همین حربه و بزرگ نمایی شرایط اقتصادی فعلی سعی در این داشت که مانع از حضور مردم در راهپیمایی شود. حضور با شکوهتان نشان داد جایی که پای ایمان و عقیده و انقلاب در میان باشد همچون دوران دفاع مقدس و به پاس داشت خون شهدا با صلابت در میدان حضور خواهید یافت و نقشه های دشمنان را خنثی و نقش بر آب خواهید نمود.
در برابر این اراده و عظمت شما ملت فهیم و همواره در صحنه سر تعظیم فرود آورده و ضمن تبریک این رخداد عظیم به محضر مقام معظم رهبری، عزت و سربلندی شما را از خداوند منان و در سایه الطاف بیکران حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تحت ولایت رهبر معظم انقلاب(حفظ الله) خواستارم.
 و من الله توفیق
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل   
سید امین جوادی

print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.