کارفرمایان با ایجاد اشتغال در کشور موجب تقویت چرخه تولید می شوند

کارفرمایان با ایجاد اشتغال در کشور موجب تقویت چرخه تولید می شوند

مدیرکل تأمین اجتماعی استان ایلام در هفتمین جشنواره معرفی چهره های برتر حوزه کار و تأمین اجتماعی استان اظهار داشت: کارآفرینان شرکای اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند.
به گزارش  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سهیلا ملکشاهی در این جشنواره گفت: کارفرمایان با ایجاد کوچک ترین اشتغال در کشور موجب تقویت چرخه تولید می شوند و حفظ واحدهای صنعتی و تولیدی در شرایط سخت اقتصادی از افتخارات کارفرمایان موفق است.
مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور و با تشدید تحریم ها و جنگ اقتصادی با فعال بودن چرخه تولید کارفرمایان، دشمنان را ناامید کرده و با هر گامی که برداشته می شود، دشمن چندین قدم عقب نشینی می کند.
وی یادآور شد: در جامعه مشکلات زنجیروار به هم متصل هستند و رفع موانع در همه بخش ها به تعامل و همکاری مدیران، کارگران و کارفرمایان نیاز دارد.
ملکشاهی با بیان اینکه انسجام و هم افزایی برای کاهش و رفع مشکلات ضروری است، گفت: سازمان از کارگران و کارفرمایان به عنوان شرکای اصلی یاد می کند و تعامل و ارتباط با آنان مصداق اقتصاد مقاومتی است.
مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام با اشاره به شرایط اقتصاد داخلی و بین المللی، خروج از وضعیت موجود و رونق تولید و اشتغال را مستلزم همدلی و همراهی کارفرمایان، کارگران، نهادها و سازمان های خدمت رسان دانست و گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک نهاد اقتصادی همواره حامی نیروهای مولد جامعه در تولید است.
وی بر ضرورت ایجاد امنیت و آرامش نیروی کار و تضمین آتیه آنان تاکید کرد و گفت: این افراد در جنگ اقتصادی مشغول نبرد هستند و توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور مرهون پایداری و مقاومت کارآفرینان و بهره گیری از مهارت و دانش روز تولید است.
print


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.