سپاه پاسداران همواره برای منافع مردم از راحتی خود گذشته است

سپاه پاسداران همواره برای منافع مردم از راحتی خود گذشته است

رئیس‌جمهور گفت: سپاه پاسداران و نیروهای فداکار ما در کشور و آنهایی که شب‌ها را تا صبح برای منافع مردم و انقلاب نخوابیدند، کسانی هستند که شبهای زندگی خود را شب قدر ساختند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی در مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای که صبح امروز (سه‌شنبه) در سالن اجلاس سران برگزار شد با تبریک روز میلاد امام حسین (ع)، اظهار کرد: امروز روز میلاد آزادمردی است که راه ایستادگی در برابر ظلم و ستم و قدرت‌هایی که می‌خواهند ملت‌های جهان را تحت ظلم خود درآورند، به ما آموخت.

وی افزود: فرهنگ سالار شهیدان عامل اصلی پیروزی ملت ایران در نهضت‌های مختلف و حراست از ایران و دفع تجاوزی و امروز درسی بزرگ برای مقاومت ما در برابر آنهایی است که می‌خواهند با فشار به زندگی مردم ما را از مسیر تعالی بازگردانند.

روحانی تاکید کرد: امروز پاسدار است، روز فداکاران و جان برکفانی که از روز اول انقلاب کنار مردم بودند و برای منافع مردم و انقلاب از راحتی خود گذشتند. شب‌هایی را به صبح آوردند که آن شب‌ها از شب قدر با ارزش تر بود.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: سپاه پاسداران و نیروهای فداکار ما در کشور و آنهایی که شب‌ها را تا صبح نخوابیدند، کسانی هستند که شب‌های زندگی خود را شب قدر ساختند. چرا سپاه به وجود آمد؟ برای چه بود؟

وی تصریح کرد: آن روزی که در خانه‌های تیمی در تهران و در دیگر شهرها گروهک‌های منافق و چپ با نام‌های مختلف انسان‌های بی گناه را ترور می‌کردند و سپس دستگیر می‌شدند، چه کسانی فداکاری می‌کردند و کشته می‌شدند و تروریست‌ها را منهدم می‌کردند؟ در رأس این جمع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

روحانی با بیان اینکه سپاه پاسداران تروریست‌ها را ریشه کن کرد، گفت: امروز استکبار جهانی می‌خواهد همه شکست‌های خود را با تروریست نامیدن گروهی که تمام هدفش مبارزه با تروریست بوده جبران کند.

رئیس‌جمهور افزود: شما می‌خواهید سپاه مورد کینه آمریکا و صهیونیست‌ها نباشد؟ شاید این موضوع با واقعیت نخواند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.