تبیین راهبردهای ضروری برای جذب بازارهای بالقوه

تبیین راهبردهای ضروری برای جذب بازارهای بالقوه

تبیین راهبردهای ضروری برای جذب بازارهای بالقوه

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف بررسی وضعیت شعب و نحوه عملکرد کارکنان کهگیلویه و بویراحمد در رعایت اصول مشتری مداری، تکریم ارباب رجوع، بازاریابی برای جذب منابع بیشتر و… از شعب و دوایر ستادی این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، عیسی امامی به منظور ارزیابی فعالیت های گذشته و تدوین برنامه راهبردی برای تحقق اهداف ترسیمی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

در این سفر، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران از دوایر ستادی و تمامی شعب استان بازدید کرد و در رابطه با شناخت بازار، راهکارهای بازاریابی نوین، برنامه های راهبردی شعب و جایگاه شعبه در شهرستان و استان رهنمودهای لازم را بیان داشت.
عیسی امامی، در بررسی شرایط شعب ضمن گفتگو با تمامی همکاران، نقاط قوت و ضعف شعبه را بررسی و راهنمایی های لازم برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت را ارائه کرد.
وی همچنین علاوه بر تشریح طرح همیاران مهر مبنی بر کمک به نیازمندان واقعی ، اهتمام بیشتر همکاران در راستای افزایش منابع این طرح را خواستار شد.

 

امامی با بررسی شرایط شعب، راهکارهای لازم برای شناسایی پتانسیل های موجود در بازار و افزایش نفوذ در بازارهای بالقوه را تشریح کرد.
شایان ذکر است در این سفر  احسان غلامی معاون مطالعات و برنامه ریزی اداره کل سازمان و برنامه ریزی نیز حضور داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.