قدردانی رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی گیلان از نمایندگان تامین اجتماعی

قدردانی رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی گیلان از نمایندگان تامین اجتماعی

نمایندگان سازمان تامین اجتماعی در هیات های تشخیص مطالبات از حیث رعایت انصاف و عدالت و صیانت از حقوق کارفرمایان از نمایندگان کارفرمایی پیشتازتر هستند.

نشست مشترک مدیران مجموعه تامین اجتماعی گیلان با فعالان تشکلهای کارفرمایی استان از اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی ، خانه صنعت و معدن ، کانون کارفرمایی و انجمن کارآفرینان برگزار شد .

جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این نشست با اشاره به تلاطم های اقتصادی یکسال گذشته و تاثیرات مستقیم نوسانات آن بر سازمان ، ارائه بسته حمایتی در راستای رونق تولید و طرح توسعه خدمات غیرحضوری را از مهمترین اقدامات اجرایی تامین اجتماعی در ماههای سپری شده سالجاری برشمرد .

وی اجرای طرح پرونده های الکترونیک را نیز گام دیگری برای نیل به افزایش رضایتمندی ها و تسریع و تسهیل خدمت رسانی دانست و از راه اندازی ۵ کارگزاری جدید تامین اجتماعی طی ماه آتی در شهرهای رودسر ، لنگرود ، صومعه سرا ، تالش و بندر آستارا خبر داد .

هادی تیزهوش تابان رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی استان گیلان در این جلسه از فعالیتهای چشمگیر سازمان تامین اجتماعی برای ارتقاء و تعالی مجموعه و افزایش رضایتمندی ها قدردانی کرد و با ابراز رضایت از تقویت و تعامل مناسب با شرکای اجتماعی بویژه جامعه کارفرمایی اذعان داشت : یکی از نمونه های بارز این امر در جلسات هیات های تشخبص مطالبات مشهود است بگونه ای که باید پذیرفت نمایندگان تامین اجتماعی در این هیاتها از حیث رعایت عدالت و انصاف و صیانت از حقوق کارفرمایان بسیار پیش تر از نمایندگان کارفرمایی عمل می کنند.

رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی استان گیلان همچنین با اشاره به طرحهای مختلف تامین اجتماعی از جمله بخشودگی جرائم ، خواستار حمایت های ویژه از کارفرمایان قانونمدار که همواره به تکالیف خود عمل می کنند شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.