مدیرکل کمیته امداد استان سمنان منصوب شد

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان منصوب شد

(چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۲۱

سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان را منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی «محسن مسعودیان راد» را به عنوان مدیرکل کمیته امداداستان سمنان منصوب کرد.
رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب مدیرکل کمیته امداد استان سمنان آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده، به موجب این ابلاغ جناب‌عالی  را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان منصوب می‌نمایم.
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.
براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.
امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.